Neler Yeni

Xbox konsoluyla pc de oyun oynanırmı

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
Son zamanlarda oynadığım oyunlardan çok sıkıldım hiç oyun oynamak istemiyorum açıyorum diziyi uzanıyorum sadece pc ona yarıyor.yeni oyunlar buldum celeste gibi ama uzanıp gamepad ile oynamak istiyorum.xbox oyun kolu alsam pc de çoğu oyunu oynayabilirmiyim hikayeli oyunlar oynayabilirmiyim?

Not;oyun kolu ile oynamak istememin sebebi bayram sonu inşaatta işe başlıyorum inşaat işi kolay değil okadar saat çalıştıktan sonra gelip sandalyeye oturup oyun oynamak sırtımı ağrıtıyor😁 konsolda alamıyorum çünkü pc ye ihtiyacım var açıktan okuduğum için ordan ders çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve oyun kolları hakkında hiç bilgim yok xbox ı tek bildiğimden onu alayım dedim kaliteli kolda önerirseniz güzel olur

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
Elbette oynanır hocam gamepad desteği olduğu sürece. Gen 9 xbox gamepad öneririm gayet kullanışlı ve güzel.

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elbette oynanır hocam gamepad desteği olduğu sürece. Gen 9 xbox gamepad öneririm gayet kullanışlı ve güzel.
Kusura bakmayın o konuda biraz cahilimde gen 9 dediğiniz en son çıkanmı yoksa daha üstü varmı almışken yakın zamanda çıkmış bir şey alayım diyorum

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Burak
Kusura bakmayın o konuda biraz cahilimde gen 9 dediğiniz en son çıkanmı yoksa daha üstü varmı almışken yakın zamanda çıkmış bir şey alayım diyorum
Gen 10 daha piyasaya sürülmedi diye biliyorum 9.nesil xbox game pad almakta fayda var hem kablosuz rahatsız da etmez kablo ile. Ortalama fiyatları 2bin ile 3500 arası değişiyor.

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Barış Zorbek
gen 9 en son çıkanı ve gayet güzeldir. pilli diye hatırlıyorum şarj edilebilir pil ve de adaptörünü de yanında sipariş vermeyi unutmayın

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer
Gen 10 daha piyasaya sürülmedi diye biliyorum 9.nesil xbox game pad almakta fayda var hem kablosuz rahatsız da etmez kablo ile. Ortalama fiyatları 2bin ile 3500 arası değişiyor.
Teşekkürler
gen 9 en son çıkanı ve gayet güzeldir. pilli diye hatırlıyorum şarj edilebilir pil ve de adaptörünü de yanında sipariş vermeyi unutmayın
Adaptör link atarmısınız

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,090
İsim
uwu

burak0756

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
burak biçer

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,090
İsim
uwu
Pahalıymış be😥
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal bille kullanılıyormu ki ve normal pille kullanmak zarar verirmi
Zarar vermez bide o pillere o parayı verene kadar oyun oynamam ben

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Barış Zorbek
fiyatı artmış maalesef ben geçen yıl 300tl gibi bi fiyatla almıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,508
Üyeler
147,895
Son üye
CkrBurhan
Top Bottom