Neler Yeni

Xbox One konsol alınır mı?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Gamepass ile ucuza oyun oynamak için alınacak. Sizce ikinci elde 1000-1300TL arasına alınsa üzer mi?

Bir de Xbox One S var onlar 1500TL bandına satılıyor 300TL ver One S al derseniz onu da alabilirim.

Bir de bu iki konsolun farkını bilen bu konuya yazabilir mi?

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Xbox One almayın. Upscale ile oyunlar 900p'ye kadar düşüyor. Alacaksanız Xbox One S, bütçeyi arttırısanız da Xbox Series S.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox One almayın. Upscale ile oyunlar 900p'ye kadar düşüyor. Alacaksanız Xbox One S, bütçeyi arttırısanız da Xbox Series S.
One ile One S boyut hariç ayni diyordu bir konuda. Bunlar farklı mı aynı mı hala anlayamadım.

One S daha iyiyse 300 liraya değerse One S alabilirim. Zaten ufak olması da benim için iyi.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
One'ların oyun desteği çekilecekmiş gelecekte.

Chico

80+ Silver
En İyi Cevap
7

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
One S ile One aynı oyun performansını gösteriyor ama boyut soğutma adaptör 4k medya oynatma renk gamepad olarak one s daha avantajlı

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yanlış bilgilendirme kim dediyse.

One S daha iyi olur ama tabi bütçe artarsa en iyisi Series S. Daha uzun ömürlü bir konsol.
Series S düşünüyordum ama sonra bakınca çok aşırı fark olmadığını gördüm. O yüzden çok fiyat farkı olması nedeniyle bunlara kaydık.

One S performansı daha iyiyse o zaman öncelikli olarak One S ilanlarına bakabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

One S ile One aynı oyun performansını gösteriyor ama boyut soğutma adaptör 4k medya oynatma renk gamepad olarak one s daha avantajlı
4K farkını gördüm ama o önemli değil.
Boyut gerçekten fark ediyor ama boyutu büyük olduğu için soğutması da iyi herhalde. One S küçük diye ısınır mı acaba?

Gamepad farkı ne ayni değil mi gamepad?

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Series S düşünüyordum ama sonra bakınca çok aşırı fark olmadığını gördüm. O yüzden çok fiyat farkı olması nedeniyle bunlara kaydık.

One S performansı daha iyiyse o zaman öncelikli olarak One S ilanlarına bakabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

4K farkını gördüm ama o önemli değil.
Boyut gerçekten fark ediyor ama boyutu büyük olduğu için soğutması da iyi herhalde. One S küçük diye ısınır mı acaba?

Gamepad farkı ne ayni değil mi gamepad?
Beyaz olduğu için daha hoş duruyor ve yanlış olmasın one kolu bilgisayara sadece kablo ile baglanirken one s kolu Bluetooth ile bağlanabiliyor
4k çok da önemli değil ayrıca küçük diye ısınmaz kıllanmış birisi olarak söylüyorum oldukça sessiz ve tatlı. Tabi düz one ilk çıktığında başarısız bir model olarak görülmüştü ısındığı için

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Beyaz olduğu için daha hoş duruyor ve yanlış olmasın one kolu bilgisayara sadece kablo ile baglanirken one s kolu Bluetooth ile bağlanabiliyor
4k çok da önemli değil ayrıca küçük diye ısınmaz kıllanmış birisi olarak söylüyorum oldukça sessiz ve tatlı. Tabi düz one ilk çıktığında başarısız bir model olarak görülmüştü ısındığı için
Tamam o zaman uygun fiyata bir One S denk getirmeye çalışacağım.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
x box series S alın birkaç yıla one x-s 'e oyun bile çıkmıycak boşuna almayın series S en iyisidir

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
x box series S alın birkaç yıla one x-s 'e oyun bile çıkmıycak boşuna almayın series S en iyisidir
Kıyaslamasına baktım oyunların çoğunda performansları ayni gibi ya da çok az fark var. SSD farkı ve daha stabil diye de 2 katı para vermek istemiyorum.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kıyaslamasına baktım oyunların çoğunda performansları ayni gibi ya da çok az fark var. SSD farkı ve daha stabil diye de 2 katı para vermek istemiyorum.
ileriye dönüklük için almanızı öneririm çünkü ileride oynayacak oyun bulamasssınız max 2 yıl desteği var o konsolun.

Top Bottom