Neler Yeni

Xbox One konsol alınır mı?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
ileriye dönüklük için almanızı öneririm çünkü ileride oynayacak oyun bulamasssınız max 2 yıl desteği var o konsolun.
2 yıl tüm oyunları alacaksa ve Game Pass var bana yeter herhalde. Bütçe sorun değil ama boşa para vermek istemiyorum.

2017 yılında bana fark yok dedikleri için sıfır PS4 yerine sıfır PS3 almıştım inşallah yine kandırmıyorlardır 😀

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
2 yıl tüm oyunları alacaksa ve Game Pass var bana yeter herhalde. Bütçe sorun değil ama boşa para vermek istemiyorum.

2017 yılında bana fark yok dedikleri için sıfır PS4 yerine sıfır PS3 almıştım inşallah yine kandırmıyorlardır 😀
hmm ps konusunda kandırılmış olabilirsiniz biraz pek mantıklı değil ps4'e çok güzel oyunlar çıktı
ben önerimi yaparım bana göre series s iyidir ama almanız için zorlayamam karar sizin

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
hmm ps konusunda kandırılmış olabilirsiniz biraz pek mantıklı değil ps4'e çok güzel oyunlar çıktı
ben önerimi yaparım bana göre series s iyidir ama almanız için zorlayamam karar sizin
Bir yandan aklım fark yok ucuzu al diyor bir yandan da acaba PS3 alırken yaptığım hatayı mı yapıyorum diyorum 😀

Bakalım kararsız kaldım ama en azından düz One modelini almamam gerektiğini anladım. İkisi arasından da duruma göre karar veririm.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Gamepass ile ucuza oyun oynamak için alınacak. Sizce ikinci elde 1000-1300TL arasına alınsa üzer mi?

Bir de Xbox One S var onlar 1500TL bandına satılıyor 300TL ver One S al derseniz onu da alabilirim.

Bir de bu iki konsolun farkını bilen bu konuya yazabilir mi?
One S daha iyi ve daha şık gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Param yok konsolu Xbox'tır gamepass sayesinde
Ama kaliteli oyun olsun diyorsan playstation seçerdim ben çünkü xbox oyunları pcde de var ve pc'm oldugu için xbox bana mantıklı gelmiyor sende pc yok ve oyunlara para vermem diyorsan xbox cok iyi

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Param yok konsolu Xbox'tır gamepass sayesinde
Ama kaliteli oyun olsun diyorsan playstation seçerdim ben çünkü xbox oyunları pcde de var ve pc'm oldugu için xbox bana mantıklı gelmiyor sende pc yok ve oyunlara para vermem diyorsan xbox cok iyi
PC var ama ekran kartı yok. Ben de ekran kartı yerine Xbox alayım diyorum.

PS oyunlarını gerçekten çok seviyorum ama oyuna 2-3 ayda bir 100TL civarından fazla harcama yapmak istemiyorum.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
PC var ama ekran kartı yok. Ben de ekran kartı yerine Xbox alayım diyorum.

PS oyunlarını gerçekten çok seviyorum ama oyuna 2-3 ayda bir 100TL civarından fazla harcama yapmak istemiyorum.
o zaman kesinlikle xbox al ki xbox gamess de cidden cok iyi oyunlar var pişman etmez güzel tercih . ikinci el alıcaksan umarım temiz bulursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,444
Üyeler
140,200
Son üye
mobspawn
Top Bottom