Neler Yeni

Xbox Series X'imi satmalı mıyım?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
O zaman 18den falan açayım hocam harbi temiz cihaz çünkü
Letgoya baktım 15 civarı çok ilan var hocam gitmez gibi yine siz bilirsiniz. Belki beklerseniz satılır ama zaten alım gücü her ay düşeceği için bence beklemenin anlamı yok

Letgoya baktım 15 civarı çok ilan var hocam gitmez gibi yine siz bilirsiniz. Belki beklerseniz satılır ama zaten alım gücü her ay düşeceği için bence beklemenin anlamı yok
Hocam 15e var da yok ithalatçı garantisi yok mağaza garantisi. Kendimden biliyorum bu ithalatçı garantileri hiçbir iş yapmıyor. Benim xsxde ms garantisi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Muhammed Enes Topraklı
Hocam 15e var da yok ithalatçı garantisi yok mağaza garantisi. Kendimden biliyorum bu ithalatçı garantileri hiçbir iş yapmıyor. Benim xsxde ms garantisi var
15 den koy teklif üstüne düş daha üstüne satabilmen pek mümkün değil ya da sana bir taktik vereyim illa ben 17 18 e satacağım diyorsan eğer farklı bir satma yerine ya da aynı yere farklı kullanıcı ve farklı resimler ile ekle o şekilde dediğimizi anlarsın 17 18 e kim teklif veriyor gör

asko56

80+ Bronze
Sahibindende 29 mayıs da kalmıs ilan durmaz ilan süresi max 1 ay zaten ilan pasife düşüyor kullanıcı ilanı tekrar ilana veriyor ama sahibinden ilk koyulan tarih üzerindne hesap yapıyor o ilan da güncel adam o tarihden belli satamamış veya ilan pasife düşmüş

xbox series x in edicegi fiyat 1 yıl garnatisi varsa 13-14 fazlası etmez 17-18 e kimse 2.el series x almaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Bahadır
Bende series s sattım garantisi yeni bittiydi 8000 e okuttum zor bela

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Wakanda wakanda
Pek kullanmıyorum açıkçası kardeşim arada oynuyor o oyun da slime rancher 2. Xboxımı satıp yatırım yapmayı düşünüyorum döviz vs. Cihaz amerikadan tanıdığım ile geldi ve 8 hazirana kadar garantisi var. Temiz ve dediğim gibi pek kullanılmadı kutusu var oyun kolu da mevcut ve temiz o da çok kullanılmadı. Ayrıca bir adet de 13400f-4060ti 8gb sistemim var. 2 yıllık game pass üyeliğim var. Sizce satmalı mıyım?
9 k ya hemen alırım

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop

bekirsp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bekir
O zaman 18den falan açayım hocam harbi temiz cihaz çünkü
Hocam hayretler içerisindeyim millet ne gömmüş Xbox i yok 15 e satarsan op basina koy bence kimsenin bir şey bildiği yok ben garantisi bitmesine 1 ay kalmış cihazı Ocak 25 de 18000 TL sattim sahibinden Xbox seris s i 10.000 TL verdim bunlar ne anlatıyor hocam şuan senin cihazınin ölüsü 17000 e gider hiç takma kafaya Xbox candır

Hocam hayretler içerisindeyim millet ne gömmüş Xbox i yok 15 e satarsan op basina koy bence kimsenin bir şey bildiği yok ben garantisi bitmesine 1 ay kalmış cihazı Ocak 25 de 18000 TL sattim sahibinden Xbox seris s i 10.000 TL verdim bunlar ne anlatıyor hocam şuan senin cihazınin ölüsü 17000 e gider hiç takma kafaya Xbox candır
Bencede 18 bine gider gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,621
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom