Neler Yeni

Xbox Series X'imi satmalı mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ercan Yuztemur
En iyi cevabı ben veririm sanırım.
Ayrıca en az yaklaşık 4 yıl daha yeni konsol çıkmaz bunu unutmadan devam edeyim
Gta 6 çıkınca çok rahat satarsın parasına ihtiyacın yoksa satmamanı öneririm ben xbox series x ms garantili 11.ayda bitiyordu 9.ayda sattım 14.500 e verdim. Eski ilankarda problem var onlara aldanma. Yani ram 22 ayllık cihazdı. Sattım pc aldım daha doğrusu pc topladım sonra sattım. Arkadaşlar ile dota PUBG gibi oyunlar için. Ama xbox sx benim ilk konsolumdu ve gamepad hastalık haline geldi PUBG ve dota dışında diğer hikaye oyunlarını gamepad ile oynuyorum pc de. Ha bir de türkçe avantajı ile oynuyorum o daha bir artı yaratıyor.

YazılımKafa

80+ Silver
Pek kullanmıyorum açıkçası kardeşim arada oynuyor o oyun da slime rancher 2. Xboxımı satıp yatırım yapmayı düşünüyorum döviz vs. Cihaz amerikadan tanıdığım ile geldi ve 8 hazirana kadar garantisi var. Temiz ve dediğim gibi pek kullanılmadı kutusu var oyun kolu da mevcut ve temiz o da çok kullanılmadı. Ayrıca bir adet de 13400f-4060ti 8gb sistemim var. 2 yıllık game pass üyeliğim var. Sizce satmalı mıyım?
İlla xbox alacak birisi temiz diye 17-18 verebilir. Ama Türkiye'de PlayStation daha yaygın ve daha çok seviliyor. 18 bine PlayStation ı yurtdışı olarak almak varken ürününüz çok tercih edilmez. Xbox kullanıcısı az olduğu için o fiyatlara satmakta zorlanırsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Muhammed Enes Topraklı
En iyi cevabı ben veririm sanırım.
Ayrıca en az yaklaşık 4 yıl daha yeni konsol çıkmaz bunu unutmadan devam edeyim
Gta 6 çıkınca çok rahat satarsın parasına ihtiyacın yoksa satmamanı öneririm ben xbox series x ms garantili 11.ayda bitiyordu 9.ayda sattım 14.500 e verdim. Eski ilankarda problem var onlara aldanma. Yani ram 22 ayllık cihazdı. Sattım pc aldım daha doğrusu pc topladım sonra sattım. Arkadaşlar ile dota PUBG gibi oyunlar için. Ama xbox sx benim ilk konsolumdu ve gamepad hastalık haline geldi PUBG ve dota dışında diğer hikaye oyunlarını gamepad ile oynuyorum pc de. Ha bir de türkçe avantajı ile oynuyorum o daha bir artı yaratıyor.
O parayı alıp yatırıma koysa GTA 6 çıktığında GTA 6 ya göre PC veya konsol alsa daha iyi zaten elinde yeterli PC var Xbox konsolu fazlalık

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Kutusu açılmamış sıfır PS5 Slim Diskli versiyon 18.000-18.499 TL alan alsın.

Adam bana piyasayı öğretecek konsolu gömmek için abartıyorsun diyor hiç güleceğim yoktu sen koy ikinci el Xbox Series X konsolunu 18.500 TL'ye dünyanın en şanslı insanıysan satarsın.

Kutusu açılmamış sıfır PS5 Slim Diskli versiyon 18.000-18.499 TL'ye satıldığı yerde Xbox Series X konsolunu 13.500-14.000 TL'ye koy yazmışım bu fiyata bile alıcı bulan yok adam bana abartıyorsun diyor.
Hocam bence çok üstüne gitmeyin. Benim arkadaş 2 yıllık 1650li excalibur laptopunu ilana koydu, 21k ye alıcısı çıktı. O sıralar 21k ye 3050ti sıfır laptoplar vardı. Bir şansını denesin bence

Hocam bence çok üstüne gitmeyin. Benim arkadaş 2 yıllık 1650li excalibur laptopunu ilana koydu, 21k ye alıcısı çıktı. O sıralar 21k ye 3050ti sıfır laptoplar vardı. Bir şansını denesin bence
Nasıl sattı lan. 12kya sattım ben 1650ti monsteri

asko56

80+ Bronze
2.eline param yetmedi sıfır aldım meme i gerçek oluyor herhalde :D
Arkadaşım ikinci el de var daha pahalıya serbest piyasa 30k dan da koyarım kaldı ki pazarlık yaparak düşüreceğim pazarlık yok yazmış mıyım

asko56

80+ Bronze
Arkadaşım ikinci el de var daha pahalıya serbest piyasa 30k dan da koyarım kaldı ki pazarlık yaparak düşüreceğim pazarlık yok yazmış mıyım
serbest piyasa evet ama satılıcak fiyat var satılmayacak fiyat var adam sıfır kutusu açılmamış türkiye garnatili ürünü 18 e veriyor seniki açılmıs kullanılmıs ürün 19 a veriyorsun

serbest piyasa evet ama satılıcak fiyat var satılmayacak fiyat var adam sıfır kutusu açılmamış türkiye garnatili ürünü 18 e veriyor seniki açılmıs kullanılmıs ürün 19 a veriyorsun
okey

Top Bottom