Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Xbox Wireless Controller 9. Nesil (Pembe) - 1343TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harry kewell
Ayyyyy kızlarrr acil herkes işini bırakıp benim yeni geympediiimeee baksıın çok minnnoooş ay aşko ısırasım geliyoo.

Saka bi yana uzun süredir 9.nesil beyaz bi xbox gamepad kullanıyorum tecrübelerim,
diğer gamepadlere nazaran titreşim olarak kaliteli ve tutuş olarak daha rahat arkası tırtıklı olduğu için el terlediği zaman rahatsız etmiyor. Bu nesilde type-c kullandığı için bozulmaması için güven veriyor bluetooth ile kullandığınızda gecikme olmuyor, drifting veya ölü bölgeye rastlamadım tuşlar çift tiklamiyor, Bluetooth ile bütün fonksiyonları kullanılmıyor kablo ile veya Wireless ile cihaza bağlarsanız jag girişini ve bikac özellik daha kullanabiliyorsunuz, içinden pil çıkmıyor. Pilsiz kablo ile kullanabiliyorsunuz. Ben 50-60 liraya 6 tane pil aldım bi aydır ilk set hala bitmedi uğraşmam diyorsanız yeniden doldurulabilir pil ile pil dolum şarj makinesi almanız lazım.
bluetooth ve wirelles arasında çok fark var mı,yani bi de wirelles adaptörüne masraf yapmayı gerektircek kadar iyi mi ,tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok sevinirim

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
bluetooth ve wirelles arasında çok fark var mı,yani bi de ona masraf yapmaya gerek var mı,tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok sevinirim
Hocam bence masraf yapmaya gerek yok bağlantı hızı jag girişi kullanmak gibi bikac şey öne çıkıyor. Ben Wireless kullanmadım ama bluetooth ile hikayeli oyunlarda hiç gecikmede yaşamadım gayet rahat bi şekilde oynuyorum saliselik gecikme isteyen oyunlardada gamepad kullanmam diye düşünüyorum, o yüzden ben ekstra masraf yapsam tekrar doldurulabilir pil için masraf yapardım. Bluetooth yoksa ve arada çok fiyat farkı görmüyorsan o zaman alınabilir işte

freygasm

80+ Gold
bluetooth ve wirelles arasında çok fark var mı,yani bi de wirelles adaptörüne masraf yapmayı gerektircek kadar iyi mi ,tecrübelerinizi aktarabilirseniz çok sevinirim
wirelesste sarjedilebilir pil geliyor ekstra hocam,type c ile şarj ediyorsunuz.eğer pil sarjediciniz yoksa sürekli pil masrafı yapmaktansa bluetooth yerine wireless şeklinde kullanabilirsiniz o da +700tl gibi bi fiyatı vardı

ugrcngny

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Uğur
Geçen hafta Itopya'dan beyaz rengini 1599 TL'ye almıştım, Türkiye garantili olmasına rağmen sistemde 1 yıl garantisi kalmış gözüküyordu. Mail attım ilgilenmediler, ben de bugün iadeye gönderdim. Aslında fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantili sayılır ama ilgilenmedikleri için sinir oldum açıkçası.

Pembe rengi çok beğenmiştim ama Special Edition modeller var, Stellar Shift gibi. Onların arka yüzeyleri kauçuk malzemeden yapılmış. Tutuşu daha iyi hale getiriyor. Muhtemelen ondan alacağım.

mk3_ugur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
uğur dkyr
Kılıf yada kaplama yapanlar foto atsın nasıl duruyo bakalım

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,575
İsim
Oğuz Oğuz
Geldi benim controller:D

20230330_155426.jpg

Robius

80+ Bronze
amazonun iadeleri meşhur biliyorsunuz alan kullanıyo 15-20 gün iade çakıyor o iadelerde bize geliyor onu demek istedim
Kutuda bant var ilk siz açıyorsunuz eğer o açıksa kullanılmıştır.

Top Bottom