Neler Yeni

xDrive - Hawk ? Hangisi almalıyım (Hawk Aldım)

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
burak karadağ
bende beni takipteyim herkes bir şey diyor karar veremedim future hoşuma gitti ama bütçemi aşıyor xdrive güzel ama çöküyor diyorlar hawk giriş seviyesi bilemedim çok kararsızım
future serisinden hangisini beğendin?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
future serisinden hangisini beğendin?

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
burak karadağ
hmm dediğin gibi 4000 TL olsa bende şuan almak isterdim plastik sandalyede mahvoldum iyice hatta bu hawk ın yeri bana yakın bayrampaşada gidip bakadabilirim 4000 olsa :)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
hmm dediğin gibi 4000 TL olsa bende şuan almak isterdim plastik sandalyede mahvoldum iyice hatta bu hawk ın yeri bana yakın bayrampaşada gidip bakadabilirim 4000 olsa :)
keşke 4000 olsa hepsiburada da falan aslında akakçeden bakıyorum oyuncu koltuklarına 20.12.2022 de 1000 TL zam gelmiş bir anda çoğu modele yoksa bu kadar pahallı değilmiş o yüzden balıklama atlamak istemyiroum biraz piyasa bakmak istiyorum umarım bakarken daha çok zamlanmaz ama dediğim gibi arkadaşım hazirdada 2800 e aldığı koltuk 2 ay önce başka arkadaşım 3800 e aldı şimdi 5500 falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu koltuktu (galiba) https://www.akakce.com/oyuncu-koltugu/en-ucuz-xdrive-firtina-profesyonel-fiyati,362770363.html#m-std

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
5.500 den başlıyor ya o kadar bir koltuğa veremem gibi duruyor dediğin gibi bakıyorum 2 ay önce arkadaşım üst modelini xdrive 3800 e almış şimdi 5500 6k diyor future serisini 4k civarına inerse almayı düşünüyorum biraz daha bekleyeceğim inmezse galiba hawk alıcam sen ne tavsiye edersin ikinisi de kullanmış biri olarak fiyattan bağımsız
Mesaj otomatik birleştirildi:

özellikle xdrive 15 modelinden memnunmusun
Memnunum. Ama önermiyorum. Neden dersen müşteri hizmetlerinden hiç haz almıyorum. Birkaç defa muhatap oldum hiç memnun kalmadım. O zamana kadar öneriyordum ama artık önermiyorum. Hawk'ın malzeme kalitesi bir tık düşük gelmişti bana 15li daha etli duruyor. Bu iki modelde de ağırlığına göre zamanla oturma minderinde zedelenme olabilir. İkisi de aynı yükseklikte minder kullanıyor diye biliyorum. Bunu önlemek için ben kumaş minder koydum. Koltuk hala ilk günkü gibi desem yalan olmaz. Tavsiyem hangisini alırsan al ince minder tarzı bir şey koy oturma yerine. Fiyatlara hiç girmek istemiyorum çünkü bunlar çok gereksiz zamlandı.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
Memnunum. Ama önermiyorum. Neden dersen müşteri hizmetlerinden hiç haz almıyorum. Birkaç defa muhatap oldum hiç memnun kalmadım. O zamana kadar öneriyordum ama artık önermiyorum. Hawk'ın malzeme kalitesi bir tık düşük gelmişti bana 15li daha etli duruyor. Bu iki modelde de ağırlığına göre zamanla oturma minderinde zedelenme olabilir. İkisi de aynı yükseklikte minder kullanıyor diye biliyorum. Bunu önlemek için ben kumaş minder koydum. Koltuk hala ilk günkü gibi desem yalan olmaz. Tavsiyem hangisini alırsan al ince minder tarzı bir şey koy oturma yerine. Fiyatlara hiç girmek istemiyorum çünkü bunlar çok gereksiz zamlandı.
anladığım kadarıyla genel olarak xdrive da çökme olsa da genel kitle memnun müşteri hizmetleri hariç, hawk da bir kaç kötü yorum gördüm ama özellikle future serisi iyi gibi duruyor ama giriş seviyesi pek memnun edici değil gibi galiba 1 2 hafta araştırma daha yapıcam özellikle fiyat son kararım xdrive 15 olacak gibi duruyor açıkcası gözüme daha çok hitap ediyor ama hawk future serisi yakalarsam 4000 TL ye onu alacağım

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
anladığım kadarıyla genel olarak xdrive da çökme olsa da genel kitle memnun müşteri hizmetleri hariç, hawk da bir kaç kötü yorum gördüm ama özellikle future serisi iyi gibi duruyor ama giriş seviyesi pek memnun edici değil gibi galiba 1 2 hafta araştırma daha yapıcam özellikle fiyat son kararım xdrive 15 olacak gibi duruyor açıkcası gözüme daha çok hitap ediyor ama hawk future serisi yakalarsam 4000 TL ye onu alacağım
Bende şu an çökme yok dediğim gibi minder gibi bir şey kullanırsan sorun yaşayacağını sanmıyorum. Normal oturunca uzun vadede güven vermiyor. https://xprime.com.tr/xprime-fab-pad-oyuncu-koltugu-kumas-pedi-146.html şunun oturma kısmındaki gibi bir minder düşün. Tabi bu ürünlere kesinlikle paranı kaptırma normal 10-20 liralık sandalye minderlerinden bahsediyorum 😄

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
Bende şu an çökme yok dediğim gibi minder gibi bir şey kullanırsan sorun yaşayacağını sanmıyorum. Normal oturunca uzun vadede güven vermiyor. https://xprime.com.tr/xprime-fab-pad-oyuncu-koltugu-kumas-pedi-146.html şunun oturma kısmındaki gibi bir minder düşün. Tabi bu ürünlere kesinlikle paranı kaptırma normal 10-20 liralık sandalye minderlerinden bahsediyorum 😄
:D yok ya minderi bulurum her türlü ucuza yorumların için teşekkür ederim açıkcası memnun kalmana sevindim kullanım açısından en azından fikir oldu muhtemelen yazın çok çile çektirecek deri ama yapçak bir şey yok gibi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
:D yok ya minderi bulurum her türlü ucuza yorumların için teşekkür ederim açıkcası memnun kalmana sevindim kullanım açısından en azından fikir oldu muhtemelen yazın çok çile çektirecek deri ama yapçak bir şey yok gibi
Çökme dediğim olay da minderin sönmesi değil yanlış anlama. Uzun süre oturmadan dolayı zamanla deride kalçanın izi çıkması. Yani deri yamuluyor gibi bir şey oluyor. Minderle bunun önüne geçiyorsun kısaca. Evet yazın dert oluyor ama minder burada da kurtarıcı oluyor çoğunlukla kurtarıyor terletme durumunu :)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
Çökme dediğim olay da minderin sönmesi değil yanlış anlama. Uzun süre oturmadan dolayı zamanla deride kalçanın izi çıkması. Yani deri yamuluyor gibi bir şey oluyor. Minderle bunun önüne geçiyorsun kısaca. Evet yazın dert oluyor ama minder burada da kurtarıcı oluyor çoğunlukla kurtarıyor terletme durumunu :)
xdrive alaksam eğer yanında minder opsiyonlu gelmesi lazım anladığım kadarıyla :ROFLMAO:

frknhrmnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Furkan Harmancı
Harikasınız hocam, teknik servisin vermediği bilgiyi sizden öğrendim. Kilidi açtıktan sonra yatık vaziyette yaylanıyor ama dik pozisyona getirince yine kilitli kalıyor, herhangi bir şekilde yaylanmıyor. Bunun oluru mu bu yoksa anormal bir şey mi var sizce? Bu arada benim kedim de aynı şeyleri yapıyor, çözümü bel yastığını koltuğun üzerine yatay bırakmakta buldum haberiniz olsun. Benimkisi yastıkla rahatsız olup daha da bulaşmadı koltuğa.
Alt kısımda çevirmeli bir kısım var yayın sertliğini ayarlıyor kilonuza göre ayarlarsanız yaylanır. Halletmenize sevindim.

AydNn

80+ Bronze
Babama havk fab v5 almayı düşünüyorum hediye olarak boyu 205 kilosu 105-115 arası bir şey sıkıntı yaşar mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom