Neler Yeni

XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 16GB

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bu ekran kartını bu siteden almayı düşünüyorum. Bir sıkıntı yaşama ihtimalim olur mu acaba yardımcı olabilir misiniz?

Bu daha tatlı :)

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Turhan Işık
Bunların arasında en soğuk çalışan Powercolor hellhound. Nitro pulse vs 70 derecede çalışıyor. Hellhound 59 derecede.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bunların arasında en soğuk çalışan Powercolor hellhound. Nitro pulse vs 70 derecede çalışıyor. Hellhound 59 derecede.
Nitro+ olanı kullanıyorum 63 dereceyi geçmedi. Nitro+ Sapphire nin en soğuk modeli. Powercolor da Reddevil de gayet güzel ama 7900 de yok sanırım.

qawiline

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntüye önem vermiyorum performans ve sıcaklık değerleri benim için daha önemli. Powercolor hellhound için stok şu an yok sanırım. XFX'in sıcaklık değerleri nasıl bilginiz var mı? ve hem gencergaming güvenilir midir? iade edilen ürün göndermezler değil mi?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Görüntüye önem vermiyorum performans ve sıcaklık değerleri benim için daha önemli. Powercolor hellhound için stok şu an yok sanırım. XFX'in sıcaklık değerleri nasıl bilginiz var mı? ve hem gencergaming güvenilir midir? iade edilen ürün göndermezler değil mi?
Performans önemli diyorsan o zaman Nitro+ alacaksın. Ben Sinerji den almıştım ama orada stok kalmamış. Amazonda vardı Nitro+. Soğutması çok iyi, zaten kartın soğutma blokları devasa.
Amazonda da bitmiş sadece hepsiburadada var 25 Bin. Geçen hafta 22.250 civarıydı.
XFX de güzeldir.
Bu da Nitro+ Furmark sonuçları

Ekran Görüntüsü (13).png

qawiline

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gencergaming üzerinden XFX olanı aldım umarım sıkıntısız bir şekilde kullanırım.

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Emircan Doğankaya
Gencergaming sağlam biryer diye biliyorum sorun olacağını sanmam, hayırlı kullanmalar şimdiden.

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Cem
6800xt merch modeli var biraz u.v ile 60 derece civarında geziyor soğutması güzel merch modellerinin beyaz pure modeli cok hosuma gitti ama

Top Bottom