Neler Yeni

Xfx Rx 6600 yükte 78°

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Emir Acar
Kartı şubat ayından servisten sıfır olarak aldım yükteyken %50-55 fan hızında 78 dereceleri görüyor birkaç gün öncesine kadar 80-81'i görüyordu bu kadar sıcak olması normal mi?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-09-10 152621.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-10 152621.png
    3.3 MB · Hit: 19
Kartı şubat ayından servisten sıfır olarak aldım yükteyken %50-55 fan hızında 78 dereceleri görüyor birkaç gün öncesine kadar 80-81'i görüyordu bu kadar sıcak olması normal mi?
Fazla baya ısı değeri bendede aynı kart var %45 fanda 62 geçmiyor,amd yazılımı sil geri yükle bi,nvidia kart driver varsa onuda sil çakışma yapıyordur.Ekran kartı sök tak yap bide slota geri,fanları kontrol et çalışırken ne şekilde dönüyor hızlımı yavaşmı

Reav

80+ Silver
Fazla baya ısı değeri bendede aynı kart var %45 fanda 62 geçmiyor,amd yazılımı sil geri yükle bi,nvidia kart driver varsa onuda sil çakışma yapıyordur.Ekran kartı sök tak yap bide slota geri,fanları kontrol et çalışırken ne şekilde dönüyor hızlımı yavaşmı
hocam ne alakası var milleti yanlış yönlendiriyorsunuz xfxin bir sürü model kartı var ayrıca ve çoğu modeli sıcak çalışıyor böyle adamlarda gelip yanlış yönlendiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam model söylerseniz yorum yapabilirim ama xfxin bu derecelerde gezen kartları var

hocam ne alakası var milleti yanlış yönlendiriyorsunuz xfxin bir sürü model kartı var ayrıca ve çoğu modeli sıcak çalışıyor böyle adamlarda gelip yanlış yönlendiriyor

tam model söylerseniz yorum yapabilirim ama xfxin bu derecelerde gezen kartları var
bilader al sat yapıyorum elime yüzlerce kart geliyor ne anlatıyorsun ?

• Hahaha
Reaksiyonlar: Reav

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,573
İsim
Hacı
O karta fazla.
Kasanın önü mesh mi cam mı?

xfx rx6600 serisi serin çalışan bir model

Reav

80+ Silver
Hocam bi msi afterburner ile fan ayarlayın furmarkta direk 55 ile başlatın fanı,kart 60 dereceye gelince fan açtığı için ısı hemen artıyor furmarkta fan hızı yetişmiyor.Afterburner ile kendinizi fan hızını ayarlayın 55 civarına öyle deneyin.

tamam o zaman arkadaşın ekran kartının modelini söyleyin bizde bilelim sen herhalde hayatında sadece gaming x felan kullandın.
dostum yazmışya arkadaş zaten xfx rx6600 diye 2 fanlı model bunlar,daha dün sapphire pulse sattım onda bile %50 fanda max 67 görüyor ,xfx daha serin bir kart sapphire pulseye göre

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Emir Acar
Yazılımı her zaman temiz kurulumla kuruyorum hep sıcaklıklar böyle. Başka kartımda yok fanlar normal bir şekilde dönüyor gibi gözüküyor

Hocam kart direkt iki fanlı olan xfx rx 6600

Yazılımı her zaman temiz kurulumla kuruyorum hep sıcaklıklar böyle. Başka kartımda yok fanlar normal bir şekilde dönüyor gibi gözüküyor

Hocam kart direkt iki fanlı olan xfx rx 6600
Hocam Msi afterburner indirin furmark başlamadan önce bi fanları kendiniz 55 civarına çekin öyle başlatın furmarkı oto fan yetişmiyor çabuk ısındırıyor kartı.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Emir Acar
O karta fazla.
Kasanın önü mesh mi cam mı?
Msi mag 100r kullanıyorum kasanının önü mesh. Önde kasanın kendisiyle gelen 3 fanı var egzoz olarakta Arctic F12 kullanıyorum

Hocam Msi afterburner indirin furmark başlamadan önce bi fanları kendiniz 55 civarına çekin öyle başlatın furmarkı oto fan yetişmiyor çabuk ısındırıyor kartı.
Program yüklü zaten hocam deneyeyim fakat oyunlarda da sıcaklık böyle oluyor 30-60 dakikalık zamanda bile

Top Bottom