Neler Yeni

🔥İndirim XFX RX 6700 10GB Ekran Kartı 8999TL 🔥

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,541
İsim
ali
Yıllardan beri amd kullanmıyordum, bugün elime 5600x 6700xt bir sistem geçti, sabahtan beri fps drop problemiyle uğraştım, eski sürüm bi driver buldum çözdüm gibi nasip, derdi olmayan amd sistem toplasın çok güzel dert sahibi olur
2.5 yıldır rx6600 kullanıyorum 1-2 defa sıkıntı haricinde bişey yaşamadım😃.Kartı değiştiririm birkaç seneye tekrar amd alacağım 🙂.Gayet performanslı güzel kartları bence :)

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Alperen Çetin
2.5 yıldır rx6600 kullanıyorum 1-2 defa sıkıntı haricinde bişey yaşamadım😃.Kartı değiştiririm birkaç seneye tekrar amd alacağım 🙂.Gayet performanslı güzel kartları bence :)
Şans demekki, yıllardan sonra ilk amd gpu deneyimimde sorun yaşadığım için biraz moralim bozuldu çünkü yazılımlarının düzeldiğini sanmıştım. Şu an 3070ti’a geçtim yağ gibi akıyor oyunlar

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,567
İsim
oğuzhan ege

FatihC

80+
Şans demekki, yıllardan sonra ilk amd gpu deneyimimde sorun yaşadığım için biraz moralim bozuldu çünkü yazılımlarının düzeldiğini sanmıştım. Şu an 3070ti’a geçtim yağ gibi akıyor oyunlar
Nvidia hala lider konumda zaten. Bunun aksini iddia etmek gereksiz ama Amd toplanmaz diyecek kadar da arada müthiş farklar olduğunu düşünmüyorum. Genel olarak çözümü olmayan sorunla karşılaşmadım ben Amd sistemlerde ama tabi ki parası olan bassın Nvidia'yı geçsin. Soru sormaya gerek yok. Ben Rtx 4080 kullanıyorum şu an. Ondan önce de 4070Ti kullandım ama Amd ile arasında dağlar kadar fark yoktu ücret olarak alacağım kartlar arasında. Bende bunu tercih ettim haliyle. Biraz bütçenize ve gözden çıkardığınız paraya, yapmak istediğiniz şeye göre değişiyor. İnsanlar bunu kaçırıyor genelde. Bütçen belliyse ve yapacağın iş belliyse, hangi kart senin işini görüyorsa ona yönelmelisin. (Benim gibi teknoloji düşkünlerini saymıyorum tabi ki. Biz zevkine alıyoruz çünkü :D )

oliveforge99

80+ Silver
hocam dolapta test etmeden kart aldınız mı Türkiye delilik gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

peşin fiyatına taksit bir kere bu enflasyonda ödeme kolaylığının üstüne indirim demek ayrıca 2.elde neler çıkıyor bu riske girecek adam az
Çok fazla referansı olan satıcılar oluyor. O şekilde alıp kullandığımız oldu. Sorunsuz çalışıyor yaklaşık bir senedir

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom