Neler Yeni

Xiaomi redmi note 10s nasıl

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Xiaomi redmi note 10s nasıl
379x12 den faturaya ek şekilde alabileceğim bi telefon en az xiaomi note 9 pro gücünde bi telefon istiyordum minimum 64mp kameraya sahip sizde note 10s yeterli mi

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
379x12 çok fazla o telefona. Bence başka bir şekilde al. İnternette 3400 TL. Sen 4500 falan ödüyosun.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
379x12 çok fazla o telefona. Bence başka bir şekilde al. İnternette 3400 TL. Sen 4500 falan ödüyosun.
bence de fiyat fazla ama faturaya ek olarak alabilecek gibiyim sadece maalesef :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de tecno camon 16 var ama nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,852
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
bence de fiyat fazla ama faturaya ek olarak alabilecek gibiyim sadece maalesef :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de tecno camon 16 var ama nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum
Techno camon' u ele direkt. Note10s iyi ama o fiyat çok çok fazla. Tandık vasıtası ile kredi kartı ile falan almayı dene bence

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,795
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
A32 de tercih edebilirsin.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,795
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,566
İsim
Yavuz
Vatan computer dan a32 al. 10 taksit 3500 TL.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,795
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit