Neler Yeni

🔥İndirim XPG Gammix D35 16 GB 3600 Mhz CL18 907 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
Geçen hafta 2x16 32GB RAM Kitini 2950 liraya almıştım. Vatan Üzerinden iade ettim.
Üzerine Bu Ramlari aldim.
İki hafta indirim kovalayıp denk gelmeyince bellekleri pahalıya almıştım. Konu benim için yararlı oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3200 anakartlara olurmu
Belleği taktıktan sonra BIOS Ekranından Mhz'i 3200'e alabilirsin. Ama Emin olmak için hangi Anakartı kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yunus Arıkan
Geçen hafta 2x16 32GB RAM Kitini 2950 liraya almıştım. Vatan Üzerinden iade ettim.
Üzerine Bu Ramlari aldim.
400 Lira Ekleme ile indirimdeki Takım Elbiseyi aldım.
İki hafta indirim kovalayıp denk gelmeyince bellekleri pahalıya almıştım. Konu benim için yararlı oldu.

Belleği taktıktan sonra BIOS Ekranından Mhz'i 3200'e alabilirsin. Ama Emin olmak için hangi Anakartı kullanıyorsunuz?
Ramleri önceden mi aldiniz şimdi mi hocam?
Aldiysaniz aynı saticidan mi aldiniz? Memnun musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
Satıcı Dragos kasaları satan ATOMGame o yönden sıkıntı olacağını düşünmüyorum. PTTAVM için bir şey diyemem. Dolandırıcı mekanı bir yer.

Hocam sipariş geçtim ama açıklamada 8GB yazıyor. Sorun olmaz değil mi?

Ramleri önceden mi aldiniz şimdi mi hocam?
Aldiysaniz aynı saticidan mi aldiniz? Memnun musunuz?
Gskill bellekleri Vatandan almıştım.
Şimdi aradaki 1100 TL fiyat farkından dolayı, İade ettim ve bu üründen iki adet aldım.

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
murat
açıklamada 8gb yazıyor kargosu eline ulaşan olursa hafta içinde yazarsa iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yunus Arıkan
Evet ben de gördüm 8gb yazdığını fakat ürün başlığı anlatıldığı gibi olmalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
açıklamada 8gb yazıyor kargosu eline ulaşan olursa hafta içinde yazarsa iyi olur
Başlık burada belirleyicidir zaten açıklamanın başında yine 16GB yazmışlar.
Sanırım markanın websitesinden aldıkları resimlerde bir yanlışlık olmuş. Ne olur, olmaz yine kanıt için resim aldım. Satıcı Güvenilir gibi duruyor.
Umarım iade maceram da sorun çıkmaz. 1000TL çok devasa bir miktar değil ama sırf içimde ramları zamanında pahalıya aldım düşüncesi olmasın diye giriştim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yunus Arıkan
Ben de 8x2 ramlerimi 16x2 yapacağım hazır fiyatı da uygunken, anakartımın mhzsi de destekliyor. Şu an kullandığım ramler 3000mhz..

Açıkçası tekrar tekrar uğraşmak istemem iade ile vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
Satıcının kendi sitesindeki ürün stoğunu kontrol ettim ve 900 TL civarina 8GB modelini satıyorlar.
Site de bu ürünün 16GB Modeli yok. Büyük ihtimalle bir yanlışlık oldu. O yüzden şimdilik iptal ettim. Yarın satıcı cevabına göre tekrar düşüneceğim.
@shookdiamond

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yunus Arıkan
Satıcının kendi sitesindeki ürün stoğunu kontrol ettim ve 900 TL civarina 8GB modelini satıyorlar.
Site de bu ürünün 16GB Modeli yok. Büyük ihtimalle bir yanlışlık oldu. O yüzden şimdilik iptal ettim. Yarın satıcı cevabına göre tekrar düşüneceğim.
@shookdiamond
Satıcı cevap verirse bilgilendirebilir misin beni de hocam ona göre sipariş geçelim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
Satıcı cevap verirse bilgilendirebilir misin beni de hocam ona göre sipariş geçelim
Bu işte bir bit yeniği var. Ben direkt sipariş geçmiştim ama biraz araştırdıktan sonra entegrasyon yazılımdan dolayı başlığı yanlış attıklarını düşünüyorum.

Satıcının sitesine bakarsanız, bu ürünün 16GB modelini satmiyorlar sadece 8GB olanı var.

Konuda ciddi bir hata var, Ürün malesef 8GB modeli ve kendi sitelerinde benzer fiyata satıyorlar. Stoklarında 16GB Modeli yok gibi duruyor.

@sahuraka

Son düzenleme:

ltneron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fahrettin Yasin Yıldız
Ürün satıştan kaldırılmış.

Top Bottom