Neler Yeni

Yardım Xpg invader ws spec delta rgb hava akışı hangisi iyi

Mert.k

80+ Bronze
Arkadaşlar bendeki Corsair spec delta rgb nin fanlarını alıp invader kasaya takmayı düşünüyorum aizce mantıklı mı hava akışı nasıl bu kasanın

Mert.k

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Arkadaşlar bendeki Corsair spec delta rgb nin fanlarını alıp invader kasaya takmayı düşünüyorum aizce mantıklı mı hava akışı nasıl bu kasanın
Ön panelini çıkarınca hava sirkülasyonu güzel kasa oluyor.
Corsair spec delta kasanın fanlarina öyle yaparsan çok mantıksız olur kasa çöpe gider.
İkinci elden kasayı sat o paraların bi kısmına 2 fan daha alırsın sana hertürlü yeter.
450-600 lira civarında gidicegini düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan önerisi istersen aerocool Mirage 12 lite argb öneririm

Son düzenleme:

Mert.k

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ön panelini çıkarınca hava sirkülasyonu güzel kasa oluyor.
Corsair spec delta kasanın fanlarina öyle yaparsan çok mantıksız olur kasa çöpe gider.
İkinci elden kasayı sat o paraların bi kısmına 2 fan daha alırsın sana hertürlü yeter.
450-600 lira civarında gidicegini düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fan önerisi istersen aerocool Mirage 12 lite argb öneririm
İşlemci soğutucu önerir misin konularım da var iki tane buldumda hangisi iyi sordum cevaplayan olmadı

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
İşlemci soğutucu önerir misin konularım da var iki tane buldumda hangisi iyi sordum cevaplayan olmadı
Hangisini buldun at bakıyım. Bana sorucak olursan kaliteli bi hava soğutucu al uzun yıllar performans düşüşü almadan veya fanı bozulmadan kullanırsın

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Bence kasayı değiştirmektense bir ön panel alabilirsin mesh olanlardan. Abdullah abi de videosunu çekmişti hatta.

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Caner
Benim tavsiyem id cooling se 224xt veya se 214xt, SilverStone Hydrogon d120 olur. Uygun ve performansı güzel biseyler arıyorsan dark freezer x125 veya snowman t6 öneririm

Top Bottom