Neler Yeni

XTFY M4 Mouse | 499 TL

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
marka iyi mi ? Malum connect game sıkıntılı bir firma kronik bir problem vardır gıcırdama vardır falan muhattap bulamam diye korkuyorum.
incelemeleri var. plastik kalitesi için ortalama - iyi arası diyorlardı. kronik bir sorunu yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,386
İsim
Murat Orhan
Alan alsın, kendi fikrimi belirttim. Skatezlerini söküp geri takınca eskisi gibi olmayacak. İzniniz olursa, eğer farenin satıcısı siz değilseniz fikrimi belirttim o kadar.
Fikrini belirtmende sakınca yok, 500 liralık segmentte daha iyi bir önerin varsa onu da sunmanı rica ederim sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

marka iyi mi ? Malum connect game sıkıntılı bir firma kronik bir problem vardır gıcırdama vardır falan muhattap bulamam diye korkuyorum.
XTRFY iyi bir markadır.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
Mehmet Aslan

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
yok hocam dareu dan bahsettim :D
fazla ürünü olmayan ama ürünlerinde sorun olmayan fp bir marka. yurtdışında ucuz gpx olarak geçiyr ve vxe r1 pro ile kıyas ediliyor. tr fiyatı r1 proyla yakın oldugu için yurtdışındakilerin görüşlerine göre haraket edilebilir. genelde beğenilen ama rakibininde oldugu söylenen bir mouse a950 pro 4k. en basit örnek r1 pro ama içinden 4k dongle gelmiyor onun bununsa geliyor. en ucuz 4k kullanabilecegın mouse ve kaliteli.

sol tarafı biraz kalkık olması lazım m42 nin, öyle hatırlıyorum.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Fikrini belirtmende sakınca yok, 500 liralık segmentte daha iyi bir önerin varsa onu da sunmanı rica ederim sadece.
20 milyon switchli farelerim hep 1.5 yıla çöpe gittikleri için ya düzgün bir indirim beklerim en kötü 50 milyon switchli bir fare için, ya sensöründen biraz kısarım, ya da bütçemi arttırırım. Sen alabilirsin, belki switch konusunu bilmeyen birisi vardır diye yazdım.
Bu sıcak fırsatlar kategorisinde paylaşılan indirimler konu sahipleri tarafından kendi mallarıymış gibi savunulmasına anlam veremiyorum.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,590
İsim
Mehmet Aslan
fazla ürünü olmayan ama ürünlerinde sorun olmayan fp bir marka. yurtdışında ucuz gpx olarak geçiyr ve vxe r1 pro ile kıyas ediliyor. tr fiyatı r1 proyla yakın oldugu için yurtdışındakilerin görüşlerine göre haraket edilebilir. genelde beğenilen ama rakibininde oldugu söylenen bir mouse a950 pro 4k. en basit örnek r1 pro ama içinden 4k dongle gelmiyor onun bununsa geliyor. en ucuz 4k kullanabilecegın mouse ve kaliteli.

sol tarafı biraz kalkık olması lazım m42 nin, öyle hatırlıyorum.
teşekkür ederim.

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Gurkan
20 milyon switchli farelerim hep 1.5 yıla çöpe gittikleri için ya düzgün bir indirim beklerim en kötü 50 milyon switchli bir fare için, ya sensöründen biraz kısarım, ya da bütçemi arttırırım. Sen alabilirsin, belki switch konusunu bilmeyen birisi vardır diye yazdım.
Bu sıcak fırsatlar kategorisinde paylaşılan indirimler konu sahipleri tarafından kendi mallarıymış gibi savunulmasına anlam veremiyorum.
düzgün ındırım bekleyın ama 500 adam akıllı bırsey gelmez savunmaları dogru kalıtelı bır mouse onerıyor 500 TL'ye

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren
genelde o rakamlar tutmaz hocam, 20milyon birinci basışında bozulak die bişey yok. 50m lik bir mouseninde 50milyona kadar gidecegi kesin degıl. 500 e daha iyisini öneremiyorsan bozulur felan diyip alacak kişilerin morelini bozma. ben halen xm1rcıyım ama.

Top Bottom