Neler Yeni

XTFY M4 Mouse | 499 TL

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
20 milyon switchli farelerim hep 1.5 yıla çöpe gittikleri için ya düzgün bir indirim beklerim en kötü 50 milyon switchli bir fare için, ya sensöründen biraz kısarım, ya da bütçemi arttırırım. Sen alabilirsin, belki switch konusunu bilmeyen birisi vardır diye yazdım.
Bu sıcak fırsatlar kategorisinde paylaşılan indirimler konu sahipleri tarafından kendi mallarıymış gibi savunulmasına anlam veremiyorum.
20 milyon tıklama ömrü 1.5 yılda biter mi ki ya ? Bende Performax Xotran var da umarım 1,5 yıla ölmez :D.

KingDeViL

80+ Bronze
Konusu zaten var.

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Yağız Berk Özel
Tıklama ömrü 20 milyon. 1-2 yıla çift tıklama problemiyle karşılaşma garantiniz var. Fare alacaksanız en kötü 50 milyonluk switch öneririm.
Ha sensörü güzel ama 1.5 yıla çöpe gidecekse ne bileyim, ben vermem.
Hocam 500 TL aldığınız özellikleri iyi fare 1.5 yıl götürecekse daha ne istiyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Kadir
Şuan 500 tlbandında ki en iyi mouse diye tahmin ediyorum. Düşük bütçeli arkadaşlar kaçırmasın.
Hocam ss prime mı bu mu aynı fiyata alcam ikisinide

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,386
İsim
Murat Orhan
cok sık oyun oynarsanız bıter gıbı
Bitmez ama omron 20mlerde kronik sorun var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konusu zaten var.
Herkes konuda dikkat etmeyebilir dost
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 milyon switchli farelerim hep 1.5 yıla çöpe gittikleri için ya düzgün bir indirim beklerim en kötü 50 milyon switchli bir fare için, ya sensöründen biraz kısarım, ya da bütçemi arttırırım. Sen alabilirsin, belki switch konusunu bilmeyen birisi vardır diye yazdım.
Bu sıcak fırsatlar kategorisinde paylaşılan indirimler konu sahipleri tarafından kendi mallarıymış gibi savunulmasına anlam veremiyorum.
20m ömürlü olmasından kaynaklı değil bu omron 20m switchlerin kronik çift tıklama sorunlu olmasından kaynaklı. Rival 3ler bile 800 lira bandındayken 500 TL'ye xtrfy alıyorsun dostum. Burada bu fiyat bandında daha iyi bir ürün yok diye savunuyorum. 500 lira artık para değil xpg slingshot bu mouseun yarısı etmiyor 500 liraya düşünce herkes auuu auuu diye saldırıyordu.

Palo DAYI

80+ Gold
m800 ulrta var yedek nıyetıne alsammı

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
vladimiz putin
bende gamepower sendo var genelde fps oyunları oynuyorum. bir fark hisseder miyim?

yücelik-immo elo 75hz monitör

Top Bottom