Neler Yeni

Xxxxx

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tolga Yalçın
Dostum kimse sorarsan sor 2070S daha iyi bir kart.
Bana sorarsan da 2070 Super daha iyi bir kart. Arasındaki fiyat farkından bariz şekilde belli olduğunu düşünüyorum. Problem o değil ki, problem ısrarla AMD driver sorunlarından söz etmeniz. Google'a RTX 2080 Ti yazdığında bile bir ton konu var yok ısınma problemi, yok driver problemi yok nvidia bunu yaptı, AMD şunu yaptı. Ben taraflı değilim zaten, geçmiş konulara bakarsanız bir çok kişiyede NVİDİA ekran kartlarını, bilhassa 2070 Super ve 1660 Super kartlarını sıklıkla önerdim. Ancak 5700 XT kendi fiyat bandında rakipsiz ve driver problemleri olmayan bir karttır. Ben driver problemi yaşıyorum diyen herhangi birine TW'dan bağlanıp sorununu çözeceğimide garanti ediyorum. İnsanların şu driverlar yayınlandığında altındaki açıklamaları okuyup indirse, hiç bir problem yaşamayacaklar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tolga Yalçın
O zaman fanları kasadanda konrtol edersin
Ekran kartınıza dediğim gibi Türkiye'de fiyatlar nasıl bilmiyorum ama Avrupa'da sadece ray tracing olduğu için alıyorlar
Bide yazılımsal sorunlar var
Ben genede RX 5700 XT öneririm Avrupa'da en çok kullanılan 2 kartın adını vereyim
Sapphire RX 5700 XT nitro+
Xfx RX 5700 XT THİCC ll ultra
Rtx 2070s te de Avrupa gigabyte tercih ediliyor tercih senin
Bu konuda kullandığım için bir öneride ben ekleyeyim, bende 5700 XT GIGABYTE modelini kullanıyorum. 2100+ MHz değerlerinde bile 74'ü geçemedim. Oyunlarda ortalama 65 70 derecelerde çalışıyor çok serin bir kart. XFX modeli ise soğutma konusunda oldukça kötü bilginiz olsun :)

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
O zaman fanları kasadanda konrtol edersin
Ekran kartınıza dediğim gibi Türkiye'de fiyatlar nasıl bilmiyorum ama Avrupa'da sadece ray tracing olduğu için alıyorlar
Bide yazılımsal sorunlar var
Ben genede RX 5700 XT öneririm Avrupa'da en çok kullanılan 2 kartın adını vereyim
Sapphire RX 5700 XT nitro+
Xfx RX 5700 XT THİCC ll ultra
Rtx 2070s te de Avrupa gigabyte tercih ediliyor tercih senin
thicc 2 çok kötü bir model thicc 3 ten bahsediyor olabilirsin türkiyede yok ama powercolor red devil rx5700xt en iyilerdendir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
İsmail Ören
Arkadaşımız hangi kartı tercih etti? 2070S deilmi? zaten 2070 ne ısınıyor ne driver sıkıntısı var bence bu iki seçenek için deger ve zaten daha güçlü bir kart daha neyine tartışıyoruz? arkadaşda zaten kararını vermiş ki o da zaten Nvidia istiyor bunu belirtmişti zaten bende farkındaysanız kötü demiyorum ama neden daha iyisi varken 1000TL daha az vererek daha kötüsünü alsın? ki *bence* rtx olsun veya 5700XT deki problerin hiçbiride yok bunlar için bile o 1000TL deger.

DaxeTs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Mehmet BALTA
Bu konuda kullandığım için bir öneride ben ekleyeyim, bende 5700 XT GIGABYTE modelini kullanıyorum. 2100+ MHz değerlerinde bile 74'ü geçemedim. Oyunlarda ortalama 65 70 derecelerde çalışıyor çok serin bir kart. XFX modeli ise soğutma konusunda oldukça kötü bilginiz olsun :)
Isınma bakımından söylemedim satın alım sayisi bakımından söyledim yoksa THİCC lll modeli var 3 fanlı. ll sinin videolarında 80 dereceyi gördüğünü biliyorum ama 80 yüksek değil zaten. Ve THİCC 3 modeli daha ucuz bakacaginiz zaman. gigabyte zaten çok serin. ?

DaxeTs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Mehmet BALTA
thicc 2 çok kötü bir model thicc 3 ten bahsediyor olabilirsin türkiyede yok ama powercolor red devil rx5700xt en iyilerdendir.
Karşılaştırmalar da THİCC 2 daha iyi performans veriyor ama bilmiyorum belki oc lanmistir
Ki az öncede söyledim satın alma sayısı bakımından söylüyorum sebebi de çok ucuz olması red deville aralarında 80 Euro gibi bir fark var
Ve en iyi rx 5700 XT bana göre nitro+

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
burası 8.911 tl yapıyor kasa psu hariç ,burda dikkat etmen gerekn konu psu ve kasayı ayrı ayrı aldığın zaman mı uyguna geliyor birlikte aldığın zaman mı ? psu önerim alttaki gibi
kasa önerilerim
psu kasa önerim

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
İsmail Ören
burası 8.911 tl yapıyor kasa psu hariç ,burda dikkat etmen gerekn konu psu ve kasayı ayrı ayrı aldığın zaman mı uyguna geliyor birlikte aldığın zaman mı ? psu önerim alttaki gibi
kasa önerilerim
psu kasa önerim
Bence Gaming X daha iyi olur hem 200-300TL daha ucuz yanılmıyorsam Gaming X Trio gereksiz pahalı *bence*.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
İsmail Ören
Kart 1000tl daha pahalı %30 fiyat artışına karşın %2-%3 daha fazla performans almak yerine işlemciyi yükseltir. %10 a yakın ekstra performans alırım.
Dostum sana 40 kere söyledim o YÜZDE OYUNDAN OYUNA DEGİŞİYOR.

RmzDayi

80+ Silver
gayet iyi hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
İsmail Ören
Kart 1000tl daha pahalı %30 fiyat artışına karşın %2-%3 daha fazla performans almak yerine işlemciyi yükseltir. %10 a yakın ekstra performans alırım.
Mesela 2070S fortnitede %9 cs:go da %20 daha iyi ve diger tüm oyunlarda en az %10 daha iyi.

Top Bottom