Neler Yeni

Yanlış gelen kargoyu teslim almadım enayilik mi ettim acaba ?

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
Hepsiburada teknobiyotik mağazasından 2 gün önce dark maxima v12 kasası sipariş ettim, 499₺ fiyatı vardı 30₺ de indirim kodu kullandım 469₺ ye siparişi verdim. Buraya kadar sıkıntı yok
kargo bu gün hepsiburadanın kargosu ile küçük bir pakette geldi. Bursa da ikamet ediyorum fatura adresi Şanlıurfa pakette de sapphire rx 560 var. kargocuyla biraz konuştuk kargoya yanlış barkod yapıştırılmış benim kasada Şanlıurfa'ya gitmiş herhalde . Teslim alırsam büyük ihtimalle yanlış barkod yapıştıran kişiden yada satıcı firmadan tahsil edileceğini söyledi. Bende kimsenin hakkına girmemek adına teslim almadım kargoyu, şuanda kontrol ediyorum, müşteri istemedi iade şeklinde gözüküyor.
Şimdi ben tekrardan sipariş vereceğim fakat 30₺ indirim kodu yalan oldu tabii ben tekrardan indirim koduyla sipariş vermek istiyorum, daha önce böyle bir olay başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlemem gerekiyor

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,047
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
YouTube
@Mehmet08
İki kuruş için böyle şeylere gerek yok, en iyisini yapmışsın. Sonra o para fazlasıyla çıkardı senden.

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Hepsiburada teknobiyotik mağazasından 2 gün önce dark maxima v12 kasası sipariş ettim, 499₺ fiyatı vardı 30₺ de indirim kodu kullandım 469₺ ye siparişi verdim. Buraya kadar sıkıntı yok
kargo bu gün hepsiburadanın kargosu ile küçük bir pakette geldi. Bursa da ikamet ediyorum fatura adresi Şanlıurfa pakette de sapphire rx 560 var. kargocuyla biraz konuştuk kargoya yanlış barkod yapıştırılmış benim kasada Şanlıurfa'ya gitmiş herhalde . Teslim alırsam büyük ihtimalle yanlış barkod yapıştıran kişiden yada satıcı firmadan tahsil edileceğini söyledi. Bende kimsenin hakkına girmemek adına teslim almadım kargoyu, şuanda kontrol ediyorum, müşteri istemedi iade şeklinde gözüküyor.
Şimdi ben tekrardan sipariş vereceğim fakat 30₺ indirim kodu yalan oldu tabii ben tekrardan indirim koduyla sipariş vermek istiyorum, daha önce böyle bir olay başına gelen oldu mu nasıl bir yol izlemem gerekiyor
Kankam dogru olanı yapmıssin kimsenin hakkina girme

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Hak yememek enayilik değil .

Onurkotlutok05

80+ Gold
Doğrusunu yapmışsın

• Beğen
Reaksiyonlar: Nauu

Avolay

80+ Gold
Haram yememişsin işte :D bize gelmeden önce mesajları gelir her kargonun bakıyoruz biz bir şey sipariş etmedik yola çıkmadan arayıp durduruyoruz

• Beğen

TEŞKİLAT

80+ Silver
tabii ki de doğrusunu yapmışsın enayilik bu demek değildir. Hayatta kimsenin hakkını yemeyeceksin, bir o kadar da kimseye hakkını yerdirtmeyeceksin. Oradan 500 lira kar edecektim diye düşünebilirsin ama elbet bir gün o 500 lira fitil fitil çıkacaktır.

• Beğen

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Haram yememişsin , doğru olanı yapmışsın hll olsun

• Beğen

Nauu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Burak CAM
Doğru olanı yaptım onda sıkıntı yokta bizim 30₺ lira indirim kodu yalan oldu yanlış barkoddan :D
Zaten kartı alıp üstüne yatmak gibi bir düşüncem olmazda, şimdi iade falan bir sürü uğraştırmazlar inşallah daha önce hepsiburada dan iade işlemi yapmadım hiç

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Micheal
Doğru olanı yaptım onda sıkıntı yokta bizim 30₺ lira indirim kodu yalan oldu yanlış barkoddan :D
Zaten kartı alıp üstüne yatmak gibi bir düşüncem olmazda, şimdi iade falan bir sürü uğraştırmazlar inşallah daha önce hepsiburada dan iade işlemi yapmadım hiç
Hepsiburadanın uğraştıracağını düşünmem. Arar söylersen indirim kodunu geri verirler bence. Hatta özür maiyetinde daha fazlasını bile verirler umarım.

• Beğen

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
keşke teslim alıp yanlış ürün geldi diye iade oluştursaydın. iade edince kupon da gelirdi.

• Beğen
Top Bottom