Neler Yeni

YARDIM!!Bilgisayar kendini yeniden başlatıyor !!

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Sistem Dost Kayaoğlu 4. Daha dün elime ulaştı ,Valorant oynarken her girdiğim yeni el de 1 kere pc kendini yeniden başlatıyor .Ardından hemen geri oyuna giriyorum ve kaldığım yerden devam ediyorum ama sorun devam etmiyor ta ki yeni bir maça girene kadar. Ram slotlarının yerini değiştim bir kere başka bir çözümü var mı veya neden kaynaklanıyor bilen varsa söylerse çok sevinirim :) Şuan Valorant fortnite zula oynama şansım oldu yakında cs PUBG steam cod warzone da deneyimlicem. valorant da tek mi oluyor yoksa diğerlerinde de oluyor mu söylerim. Fornite da olmuyor .

Son düzenleme:

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,334
İsim
Emre Zengin
Sistem Dost Kayaoğlu 4. Daha dün elime ulaştı ,Valorant oynarken her girdiğim yeni el de 1 kere pc kendini yeniden başlatıyor .Ardından hemen geri oyuna giriyorum ve kaldığım yerden devam ediyorum ama sorun devam etmiyor ta ki yeni bir maça girene kadar. Ram slotlarının yerini değiştim bir kere başka bir çözümü var mı veya neden kaynaklanıyor bilen varsa söylerse çok sevinirim :) Şuan Valorant fortnite zula oynama şansım oldu yakında cs PUBG steam cod warzone da deneyimlicem. valorant da tek mi oluyor yoksa diğerlerinde de oluyor mu söylerim. Fornite da olmuyor .
Diğer oyunlara da bir bak hocam. Sorun olursa gene RAM'in XMP'sini kapatıp test et.

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Diğer oyunlara da bir bak hocam. Sorun olursa gene RAM'in XMP'sini kapatıp test et.
Ok zula ve fornite da hiçbir sıkıntı yok. birkaç oyun da daha test ederim ona göre haber veririm :)

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Hocam xmp ile alakası yok denedim, cod warzone girdim onda bile kapanma olmadı valorant da tek oluyor gibi. Driver ı güncellemeden önce sadece valorant yüklüydü onunla bir ilgisi olabilir mi ? Silip yükleyeyim mi valorant ı ?

theparody

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ferhat
Güç seçeneklerinden "dengeli" moda alıp dene eğer düzelmezse riot games desteğe ticket at genel bir sorun olabilir

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,334
İsim
Emre Zengin
Hocam xmp ile alakası yok denedim, cod warzone girdim onda bile kapanma olmadı valorant da tek oluyor gibi. Driver ı güncellemeden önce sadece valorant yüklüydü onunla bir ilgisi olabilir mi ? Silip yükleyeyim mi valorant ı ?
Valorantla ilgili bir sürü konu var. Valorant sorunlu sonraki güncellemeyi bekle.

Akabatu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Batuhan Aka
Bende lolde aynı problem oluyordu. Riot vanguarddan dolayı oluyormuş silince düzeldi.

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
Bende lolde aynı problem oluyordu. Riot vanguarddan dolayı oluyormuş silince düzeldi.
Anladım. Dün xmp kapatmıştım bugün tekrar açtım ve valorantta 1-2 el oynadım atmadı şuanlık bir sorun yok. Ben yine de bir silip yükledim şuanda iniyor umarım devam etmez sağ olun yardımlarınız için :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,500
Üyeler
142,936
Son üye
Holi0
Top Bottom