Neler Yeni

YARDIM LÜTFEN beyaz sistem topluyorum bakar mısınız parçalara

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel parçalar. Pahalı ve kaliteliler. H.o şimdiden .
Tek takıldığım konu fanlar . Para yönünden sıkıntınız yok gibi . Aynı markanın içinde cpu derecesi yazanları da var onlara da bakabilirsiniz. Linkteki gibi . Sevmeyebilirsiniz de tabi .
Hocam teşekkür ederim öncelikle. Fan olarak bu attığınız lcd ekran güzel fakat bu fanların RGB'si şerit halinde. Yani fanların içinde rgb yok. O yüzden öbürünü seçtim ben. Genel olarak iyi diyorsunuz dimi parçalarda sıkıntı yok ? Açıkçası bu şekilde topladığım zaman nasıl bir görüntü oluşacak hiç hayal edemiyorum

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Hocam teşekkür ederim öncelikle. Fan olarak bu attığınız lcd ekran güzel fakat bu fanların RGB'si şerit halinde. Yani fanların içinde rgb yok. O yüzden öbürünü seçtim ben. Genel olarak iyi diyorsunuz dimi parçalarda sıkıntı yok ? Açıkçası bu şekilde topladığım zaman nasıl bir görüntü oluşacak hiç hayal edemiyorum
Parçalar iyi . Ondan yana sıkıntı yok .
Ama kasa konusu kişisel olduğu için ben olsam nzxt'nin en üst seviye kasalarina veya hyt'nin kasalrina bakardım .
Hyte'nin 20k idi en son baktığımda. Önünde ekranı var . Tam gif koymalık.

Bir de ram intel uyumlu yazıyor ama amd de kullanabilirsin . Ben öyle kullanıyorum. Sorun olmuyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım nzxt 420mm desteklemiyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçalar iyi . Ondan yana sıkıntı yok .
Ama kasa konusu kişisel olduğu için ben olsam nzxt'nin en üst seviye kasalarina veya hyt'nin kasalrina bakardım .
Hyte'nin 20k idi en son baktığımda. Önünde ekranı var . Tam gif koymalık.

Bir de ram intel uyumlu yazıyor ama amd de kullanabilirsin . Ben öyle kullanıyorum. Sorun olmuyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım nzxt 420mm desteklemiyor.
Ramler expo değilmiş hocam yeni gördüm başka ram var mıdır expo destekleyen ?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,438
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ramler expo değilmiş hocam yeni gördüm başka ram var mıdır expo destekleyen ?
Beyaz renk expo bulamadım. Ama öyle de kullanabilirsin çok fark olmaz . Kendim kullanıyorum çünkü

Top Bottom