Neler Yeni

YATAY GEÇİŞ İÇİN ACİL YARDIM LAZIM

xiara0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali hıyamlı
şuanda yatay geçiş için bütün belgelerimi topladım ama aklıma takılan bir şey var yatay geçiş başvuru formunda sınıf yazıyor ben şuanda 1. sınıfı bitirdim ve 2. sınıfın güz dönemi için başvuru yapacağım sınıf yazan yere 1. sınıf mı yazmam lazım 2. sınıf mı yazmam lazım ?

EmirMan10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Gülük
şuanda yatay geçiş için bütün belgelerimi topladım ama aklıma takılan bir şey var yatay geçiş başvuru formunda sınıf yazıyor ben şuanda 1. sınıfı bitirdim ve 2. sınıfın güz dönemi için başvuru yapacağım sınıf yazan yere 1. sınıf mı yazmam lazım 2. sınıf mı yazmam la

şuanda yatay geçiş için bütün belgelerimi topladım ama aklıma takılan bir şey var yatay geçiş başvuru formunda sınıf yazıyor ben şuanda 1. sınıfı bitirdim ve 2. sınıfın güz dönemi için başvuru yapacağım sınıf yazan yere 1. sınıf mı yazmam lazım 2. sınıf mı yazmam lazım ?
başvuru yaptığı dönem diye sormuyor mu 2.sınıf güz dönemi yazacaksın

xiara0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali hıyamlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başvuru yaptığı dönem diye sormuyor mu 2.sınıf güz dönemi yazacaksın
başvuruyu online alıyorlar orada 2.sınıf güz dönemi olarak seçtim ama ayrı olarak form doldurmamı istediler onun üstünde sınıf yazıyor oraya ne yazacagımı bilemedim

EmirMan10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Gülük
başvuruyu online alıyorlar orada 2.sınıf güz dönemi olarak seçtim ama ayrı olarak form doldurmamı istediler onun üstünde sınıf yazıyor oraya ne yazacagımı bilemedim
valla bende bu yıl yatay geçiş başvurusu yaptım ama
oraya da 2 yaz bende dilekçeyi öyle doldurmuştum okuduğu dönem falan diye sorması lazım aslında

Top Bottom