Neler Yeni

Yayın için sizce hangisi daha iyi

ZCan

80+ Bronze
Yayın açmak istiyorum ama laptop alırsam intel olacak masaüstü alırsam amd olacak masaüstü bi yere götüremiyorum laptop götürüyorum ama pahalı bi laptop önerir misiniz 2.elde olur ve intel mi amd mi yayında iyi neden amd diye düşünüyorum

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,888
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Yayın açmak istiyorum ama laptop alırsam intel olacak masaüstü alırsam amd olacak masaüstü bi yere götüremiyorum laptop götürüyorum ama pahalı bi laptop önerir misiniz 2.elde olur ve intel mi amd mi yayında iyi neden amd diye düşünüyorum
aga bence laptop alma. ben laptopumdan oyun oynamaya çalıştığımda alev alıyor. evet bir yere gidince ayrılıyorsun ama yapacak bişi yok. bilmemkaç yıl laptop kullandım ama masaüstü gibisi yok. 10-15saniyede açılıyor biliyo musn.

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
laptoptan yayın yapamazsın masaüstü al.

ZCan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga bence laptop alma. ben laptopumdan oyun oynamaya çalıştığımda alev alıyor. evet bir yere gidince ayrılıyorsun ama yapacak bişi yok. bilmemkaç yıl laptop kullandım ama masaüstü gibisi yok. 10-15saniyede açılıyor biliyo musn.
ama bi yerlere gidince götüremem masaüstünü bide fanı kendi çalıştırdığın laptoplar var onlardan bahsediyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yayın yapacaksan masaüstü al.
yayın yapmayacaksam hangi laptopu önerirsin 6k bütçe var 2.el olur yanımda götüremem çünkü masaüstünü

Yayın için masaüstü al
yayın yapmayacaksam hangi laptopu önerirsin 6k bütçe var 2.el olur yanımda götüremem çünkü masaüstünü

laptoptan yayın yapamazsın masaüstü al.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,670
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Yayın için tercihin masaüstü tercih etmelisin ama taşıman gerekirse dizüstü al ve dizüstü olarak Blaster 7TN 120hz olan modelini alabilrsin

ZCan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yayın için tercihin masaüstü tercih etmelisin ama taşıman gerekirse dizüstü al ve dizüstü olarak Blaster 7TN 120hz olan modelini alabilrsin
link atar mısın Bütçe 6000 TL

Furkan Yanık

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
270
İsim
Furkan Yanık
ama bi yerlere gidince götüremem masaüstünü bide fanı kendi çalıştırdığın laptoplar var onlardan bahsediyorum

6k ile oyun oynayabileceğin bir bilgisayar alamazsın 7k ya çıkabilirsen monster almanı öneririm

ZCan

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,399
Üyeler
145,174
Son üye
atisheno
Top Bottom