Neler Yeni

Yemin ederim artık intihar edeceğim..

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
artık durum boyle, 2 yıl sabredip anca ımzamdaki kıytırk laptopu alabildim klavyesi biraz sıkıntı çıkarıyor tam alisamadım kb

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Sedat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Sedat Coşkunkan
Estağfurullah dostum. Ben kim oluyorum da affedeceğim. Sadece bilgilendirmek istedim. :(
11 k kredi çektim kanka kıçı kırık bir sistem yok ya ikinci el bile adam 6600 3600 sisteme 25 bin yazmış cıldıracağım yemin ederim

cihanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Cihan Yılmaz
Çözüm yok hocam. 2018 e kadar x bir partide aktif gorev aldim iyi kötü her partiyi biliyorum. İnan hepsi birbirinin aynisi, sadece halki nasil kandiririz diye farkli yollar deniyorlar. Düzen degismez düzulen de değişmez. Sistem bu , ya ayak uyduracagiz ya surunecegiz. Elimizden geldigince kendimizi batakliktan cikaricaz, kimse el uzatmaz kendi basimizayiz. Bu ulkede de %30 krallar gibi yasayan var. Sen ben pc alamazken , ekipmanlarina pc parasi harcayan çok. Demekki dövunup duracagimiza hedeflerimize odaklanicaz iyi veya kötü tirlaklarimizla kazimamiz lazim gerekirse o tirnaklar kirilacak ama denemeden olmaz. Pragmatik yaklasip elimizdeki imkanlarla olabilecegimiz en iyi kişi olmaya calisicaz. Hayatta basarilar dilerim 🤗
eyvallah dediğin doğru fakat niye biz tırnaklarımızı kazımak zorunda kalıyoruz başka ülkelerde bu kadar kolay olan şeyler için.
bunun ayrımını yapmak lazım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
11 k kredi çektim kanka kıçı kırık bir sistem yok ya ikinci el bile adam 6600 3600 sisteme 25 bin yazmış cıldıracağım yemin ederim
Ben yardımcı olurum sana. RX 6600 değil de PCI-E 4.0 RX 6500 XT sistem toplayalım. E-spor oyunları için çok yüksek ekran kartına gerek yok. Önemli olan işlemci gücü.

Sedat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Sedat Coşkunkan
eyvallah dediğin doğru fakat niye biz tırnaklarımızı kazımak zorunda kalıyoruz başka ülkelerde bu kadar kolay olan şeyler için.
Keşke dolar karşılığı olarak Türk lirası alsaydık belki bi nebze olsun iyi olurdu ama o zaman da 1 bin TL 1 kağıt olurdu heralde

H4ka4n

80+ Bronze
Öyle bir hal aldı ki
15 yaşında ki çocuk Avrupa’da ps 5 oynarken burda cocuk istediği telefonu bile alamıyor çağ teknoloji çağı 91 doğumlu olarak bizim nesilde 3210 lar çıkmıştı kısıtlıydı ama şimdi ki nesil çok şanslı ama yaşadığı coğrafya kader derler ya

Şuraya bak 20 liraya para üstü olarak sakız gelecek hale geldik cıldıracağım ya surda 11-12 bine 144 hz Li kıçı kırık ikinci el bile sistem bulamıyorum herkesin malı değerli ama dolar arttıkça ikinci elinde fiyatı artıyor

En azından
Şu an Türkiye’deki insanlar dolar karşılığı türk lirası alsaydı yine bi nebze insanlar rahatlardı bi nebze olsada belki bende değil şuan 2 saat telefonda ikinci el yerine sıfır bilgisayar önerisi isteyecektim sizden arkadaşlar çok özür dilerim sinirlerim çok bozuk sizinle paylaşmak istedim ..
Çok takmamalı hocam elden bişey gelmeyince daha da kitleniyor sinirlere biniyorsun en iyisi salmak bizim 3.sinif vatandaş olarak yapabilecek hiç biseyimiz yok.

Sedat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Sedat Coşkunkan
Ben yardımcı olurum sana. RX 6600 değil de PCI-E 4.0 RX 6500 XT sistem toplayalım. E-spor oyunları için çok yüksek ekran kartına gerek yok. Önemli olan işlemci gücü.
Allah razı olsun kardeş ne diyim ki çok saol ama asıl sorunumun ne olduğunu anladığını düşünüyorum

kaytannn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
kaytan
Çok komiksiniz ya pc,telefon,ps5 vs vs alamıyorsunuz diye intihar etmeyi mi düşünüyorsunuz aksdjlksdjalksd :D Hangi ülke de daha iyi şartlarda yaşayacağını düşünüyorsan.Kendine yatırım yap ve oraya git o zaman .

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Ertuğrul
Yapalim da ne değişecek 😂 herkes biliyor ama kimse realistik yaklasmiyo. 1920 den bu yana hicbir genclik rahat görmemiş. Bundan sonra gorecegini düşünmek ahmaklik.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Allah razı olsun kardeş ne diyim ki çok saol ama asıl sorunumun ne olduğunu anladığını düşünüyorum
Evet anladım. Bizim yapacağımız pek bir şey yok aslında. Sadece sabredip iyiyi düşünmeliyiz. Sadece..

Sedat-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Sedat Coşkunkan
Çok takmamalı hocam elden bişey gelmeyince daha da kitleniyor sinirlere biniyorsun en iyisi salmak bizim 3.sinif vatandaş olarak yapabilecek hiç biseyimiz yok.
Hiçte 3. Sınıf değiliz
Hocam inan kendi kendimizi toparlayacak bir toprak tarım adına zekası dünyaya korku salan genç mühendisler var inan ki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,968
Üyeler
141,375
Son üye
Luzz
Top Bottom