Neler Yeni

Yeni alınan hazır sistemin iade süresi kaç gün?

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
Selam beyler benim bir sorum var şimdi yeni bir hazır sistem aldım ama monitör fare vs. Almadım onları da 1 ay içinde halletmeye çalışacağım ama aklıma takıldı bu sistem bana bu hafta içi gelir kuvvetle muhtemel ama dediğim gibi benim bunu test edecek ekipmanım yok test edince bir de baktım çalışmıyor yada başka bir sorun olursa kaç gün içinde değişim talebinde bulunmam gerek? Trendyol vb. Yerlerde 14 içinde diyor bunlar da böyle mi yoksa sorun olduğunda istediğim zaman değişim talebinde bulunabilir miyim?
Sistemi gaming gen tr' den aldım.

JSezar

80+ Silver
televizyona bağlayıp test edebilirsin.5-10 liralık fare klavye olsa yeter.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
televizyona bağlayıp test edebilirsin.5-10 liralık fare klavye olsa yeter.
İnternetten baktım "çoğu televizyon monitör olarak kullanılamaz" diyordu bu televizyon hem Android değil olur mu ki?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Arda
14 gün iade etme süreniz var ürün kusurlaysa televizyonunuz da hdmi girişi varsa hepsi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten baktım "çoğu televizyon monitör olarak kullanılamaz" diyordu bu televizyon hem Android değil olur mu ki?
Androidlikle alakası yok hdmi girişi mevcut ise bağlarsınız hdmi taktıktan sonra televizyona bir tarafı hdmi tv biri de ekran kartı girişine takıcaksınız taktıktan sonra televizyonun kumandasından pc seçiniz sonrasın da test edebilirsiniz.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
HC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
14 gün iade etme süreniz var ürün kusurlaysa televizyonunuz da hdmi girişi varsa hepsi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Androidlikle alakası yok hdmi girişi mevcut ise bağlarsınız hdmi taktıktan sonra televizyona bir tarafı hdmi tv biri de ekran kartı girişine takıcaksınız taktıktan sonra televizyonun kumandasından pc seçiniz sonrasın da test edebilirsiniz.
Hocam iki tane HDMI girişi var TV de ama daha önce hiç masaüstü sistem almadım ilk kez aldım o yüzden geri kalan kısmı pek anlamadım. YouTube üzerinden şimdi baktım hep laptop videosu var o videoyu izleyerek kasaya da yapabilir miyim?

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Arda
Hocam iki tane HDMI girişi var TV de ama daha önce hiç masaüstü sistem almadım ilk kez aldım o yüzden geri kalan kısmı pek anlamadım. YouTube üzerinden şimdi baktım hep laptop videosu var o videoyu izleyerek kasaya da yapabilir miyim?
Evet.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,377
Üyeler
156,025
Son üye
hsynkdgn
Top Bottom