Neler Yeni

Yardım Yeni başlayan darboğaz

Melhi Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Melih İnal
Öncelikle hayırlı günler , bende 1 yıldır bulunan bilgisayarımda 2-3 hafta önce (tahminimce darboğaz) sorun oluştu . Her oyunda 0 fps görmeye başladım , valorantta bazen 2-3-4 gibi düşük fpslere düşüyor anlamadığım bir şekilde.
Sistem özellikleri;
Rx580 4gb
ryzen 3 3200g
3200 16 gb ram
b450m a pro max anakart

Eskiden beri olmaması kafamı karıştırdı nasıl düzeltilebilir? Sıcaklık değerleri her şey normal diskler dolur değil c de 135 d de 140 gb boş alan var. Şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

kyagizzz

80+ Bronze
estağfurullah iyi akşamlar
Valla hocam gorsem yardim ederdim kusura bakmayin. Ki bende format derdim zaten. Cok anlayan biri degilim ama ufak bir sey soylerim yardimim dokunurdu belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam gorsem yardim ederdim kusura bakmayin. Ki bende format derdim zaten. Cok anlayan biri degilim ama ufak bir sey soylerim yardimim dokunurdu belki
@yureksyz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@yureksyz ?

Son düzenleme:

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Ki bende format derdim zaten.
Bu kısma güldüm de ondan... Her şeyi formatla çözmeye çalışan çözemese de en az 50 lira kitleyen mahalle bilgisayarcıları gibi söylemişsin.

kyagizzz

80+ Bronze
Bu kısma güldüm de ondan... Her şeyi formatla çözmeye çalışan çözemese de en az 50 lira kitleyen mahalle bilgisayarcıları gibi söylemişsin.
Anladim hocam. Beli araliklarla format gerekiyor diye biliyorum bilgisayarlara. O yuzden oyle dedim. Simdi okuyunca fark ettim oyle olmus biraz. Ama bana kalirsa kesin cozum formattir. Ugrastirir ama kafa rahat

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,092
Üyeler
152,177
Son üye
Syrox2s
Top Bottom