Neler Yeni

Ana Konu Yeni DA F/P Sistemi GT2 Çıktı

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
kimse kimseyi kandırmadı sanal alışverşlerde sorunlar hep oluyor mağzalar umursamaz sürakli satış yapılıyor yoğunluk oluyor baştan savma çalısıyorlar burada abdullah hacı gulun sucu yok magzanın çalısmasını begenmıosan gıt sıkayet et iadeni iste dostum
Böyle şeyleri normalleştirmeye çalışmak kadar kötü bir durum yok abdullahın tabii ki suçu yok ama internetten alışverişte böyle şeyler olur deyıp kabullenmek içler acısı bir durum böyle olmamalı , olmasın diye çaba gösteriyoruz. Yarın birgün sende alışveriş yaptığında senide uğraştırdıklarında sende aynı konuma düşebilirsin. Belki diyebilirsin ben internetten almam bir şey gidip mağazadan alırım diye ama herkesin ona uygun bütçesi zamanı vs. yok mecburen eldeki imkanları herkes en ıyı şekilde değerlendirmeye çalışıyor. Biraz daha anlayış ve bu sistemin değişmesi gerektiği yönünde konuşma yapmak yerine normalleştirmeye çalışman üzücü.

Mert..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Yılmaz
Ekran kartının HDMI girişiyle görüntü alıyorum fakat display porttan görüntü gelmiyor biraz display port kablosuyle oynayınca görüntü geldi bende display port kablosunda sıkıntı vardır dedim kabloyu değiştirdim hala gelmiyor.

Mert..

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mert Yılmaz
Ekran kartının HDMI girişiyle görüntü alıyorum fakat display porttan görüntü gelmiyor biraz display port kablosuyle oynayınca görüntü geldi bende display port kablosunda sıkıntı vardır dedim kabloyu değiştirdim hala gelmiyor.
Çözüm bilen var mı?

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Sistemim Hala üretimde 🥲

AsesuyNo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Talha AYDIN
6. Günün sonunda elime ulaşmıştı en sona kaldım diye bi his vardı içimde benden çok kötüleri varmış. Allah sabır versin çok uzun süre bi kasa teslimatı için.

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Eren Ayaz
Meraktan soruyorum, hala benden başka bekleyen var mı, “Paketlendi” olarak gözüken? 1 Haftadır yazıyorum desteğe her gün bu gün kargoya verilecek diyorlar. Hatta bugün kargoya verildi size Kargo bilgisi 16:00’da gelecek dendi, inandık mı tabii ki hayır 😁

Tayfun64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tayfun Kandemir
Bu sisteme SSD eklenebilirmi? eklenirse 1 TB marka model tavsiye varmı

Top Bottom