Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Özelleştirmeler için fazla para farkı olmasın ve render için sistem toplayacaklar içinde güzellik olsun. Sisteme ucuza bir ekran kartı takarak ucuza render sistemi toplamaya yardımcı olursanız yaklaşık 6 veya 8k civarına iyi olur.

Normal sisteme ek olarak özelleştirmeler olarak bu eklemde güzel olur.

Mesela ryzen 7 3700x işlemcili b450 anakartlı tek kanal 16gb ram olan bir sistemden bahsediyorum ama bunu ekstra özelleştirmeler bölümünden ayarlasak güzel olur. Ekran kartı olarak seçenklere r7 240 ekran kartını ilave ederseniz bu sistem daha ucuza denk gelebilir ve render için iyi bir sistem almış oluruz. Özellikle bana çok fazla lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
Dostlarım başlıkta olduğu gibi kısa ve öz bir şekilde yeni çıkartacağım fiyat performans canavarında hangi özellikleri arıyorsunuz?

genel isteklere göre bir ortalama belirleyip canvarı hızlıca salacağım :coffee:
3060 ti i5 10.nesil olsa iyi olur nvdianın yeni dlss özeliği sayesinde fps artisida var ya abi o yuzden ekran kartinin rtx olmasj daha avantajli olue

Srondad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kürşat KARAKAŞ
Bir Apu sistem daha istiyorum 5k civarlarında yine 5600G 'li olabilir çok çabuk bitti yav yetişemedik :(

Halit Efe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Halit Efe
10k lık bir sistem olursa mükemmel olur 3050 ya da rx6500xt li bir sistem geçen bir sitede 3050 li i5 li bir sistemi 11k ya görmüştüm donanım arşivi daha ucuzuna daha iyi bir sistem yapar

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ferhat Sarı
5700g'li sistem ekran kartı olmadan anca alırız

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orkun
Dostlarım başlıkta olduğu gibi kısa ve öz bir şekilde yeni çıkartacağım fiyat performans canavarında hangi özellikleri arıyorsunuz?

genel isteklere göre bir ortalama belirleyip canvarı hızlıca salacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

7K YI GEÇMESİN ABİ LÜTFEN

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Eren Pestil

RTX 3060 veya Ti + R5 5600X + Uygun sıvı soğutmalı gibi veya buna yakın Fiyat olarak en iyisini yapacağınızı düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Sabri çoban
abi
şunun gibi bi pc olsa harika olur geçen sene kaçırdım bu sene kaçırmak istemiyorum yaparsan harika olur stok durumunu dert etme bence sen fiyata bak.

Musa Dinç

80+ Bronze
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,161
Üyeler
149,501
Son üye