Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Bilgisayar İstekleriniz Nelerdir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Dostlarım başlıkta olduğu gibi kısa ve öz bir şekilde yeni çıkartacağım fiyat performans canavarında hangi özellikleri arıyorsunuz?

genel isteklere göre bir ortalama belirleyip canvarı hızlıca salacağım :coffee:
1660 super

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Rtx 3050 + i3 12100

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre zengin
Dostlarım başlıkta olduğu gibi kısa ve öz bir şekilde yeni çıkartacağım fiyat performans canavarında hangi özellikleri arıyorsunuz?

Ryzen yada Intel farketmez bizim için hepsinin önemi çok ama malum mayning çiler yüzünden ekran kartı fiyatlari uçuk bize topladigin sistemin ekran kartının iyi olması ve fiyatı 11000 geçmese daha iyi olur gerisini sen halledersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver
En az 5600x ve 3070 olsun. Hep giriş seviyesi çıkıyor. Bu sefer daha üst seviye çıksın.

Kqqnki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kaan Hündür
başlıkta olduğu gibi kısa ve öz bir şekilde yeni çıkartacağım fiyat performans canavarında hangi özellikleri arıyorsunuz?

herkes 10K üstü fiyat olsun 3060 olsun diyo 15K altında beklemeyin 3060 lı sistemi ve okadar para verebilecek bütçeniz varsa sistem beklemenize gerek yok bence her yerde var gidin ordan alın 15K yı veren 17 de verir. böylece düşük bütçeli insanların önüne geçmemiş olrsunuz ama bence 1050,1650,RX550. işlemci olarak Ryzen tercih edelirise ram 16 gb 3200 mhz olup +harddiskte olrsa içinde (çünkü birçok hazır sistemde harddisk olmuyo) güzel olr fiyatıda 8, maks 9 olrsa tadından yenmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tolga
Kanka ileriye dönük Bi fiyat performans olursa güncelleştirmeye açık süper olur
12. Nesil Bi intel.
RTX 3050 gtx 1660s ile aynı değerlere sahip ama ilerde güncellemeler ile daha iyi olacağını düşünüyorum rtx olması daha iyi olabilir bence
Anakart m. 2 ssd destekli olup mosfet(doğru mu yazdım bilmiyorum :) soğutucuları olsa üstünde güzel olur ramdan kısılabilir bunun için benim düşüncem Ram daha sonra ilave yapılabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yusuf
Kral son bir haftada bilindik kanallar rtx2060 ve rx6600li gibi sistemleri 13k civarlarina çıkardı, senin bi onceki sistem düşük seviye 5k idi.

Şuan tam orta seviye sistem bekleyen daha fazladir benim gibi 3050li 9999₺ civarina bekleyen cok vardir diye düşünüyorum :D umarim boyle bir sey olur da 12ay taksitle 1k 1k öderiz.

Mertxqx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mert Güneşler
God of War da 50 60 FPS versin , Assasins Creed de 45 50 yeni çıkan oyunlarda en az 45 FPS istiyorm yüksek veya mid ayarlarda olsun mümkünse 😁

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom