Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
abi 3 tane sistem olsun silver,bronz,gold gibi uygun fiyattan yüksek fiyata giden sistemler olursa herkeze uygun olur
silver :rx 570
bronz:rx 5600 xt
gold :rtx 3060 ti
gibi olabilir

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
abi 3 tane sistem olsun silver,bronz,gold gibi uygun fiyattan yüksek fiyata giden sistemler olursa herkeze uygun olur
silver :rx 570
bronz:rx 5600 xt
gold :rtx 3060 ti
gibi olabilir
Bende öğle mantıklı bulmuyorum çünkü öğle olursa adam akıllı indirim olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Orkun tatlı
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
Abi benim 3000 tl bütçem var ve yayın yapmak cyberpunk oynamak vs oyunları açabilecek bir sistem toplayabilirmisin

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Daha yeni yaptı ya Allah aşkına ya , bende onu almadım sıramı bekledim. Sabırlı ol biraz
Daha ne bekleyeceğiz hocam. Mart-Nisan'dan beri sistem bekliyorum ve MD2 gelene kadar 5K bandında tam 5 tane sistem yaptı (El Capitan, DA1,DA2,DA3,DA4). MD2'yi de stoklardan dolayı çoğu kişi alamadı. Yani ben o alamayanların yüzünü güldürecek bir sistem istiyorum ama orta bütçeli isteyenlere de saygım var ama onlar için çok sistem yaptı, şimdi biraz da biz fakirlerin yüzünü güldürsün bee :).

Warcross

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre Berkay
Daha ne bekleyeceğiz hocam. Mart-Nisan'dan beri sistem bekliyorum ve MD2 gelene kadar 5K bandında tam 5 tane sistem yaptı (El Capitan, DA1,DA2,DA3,DA4). MD2'yi de stoklardan dolayı çoğu kişi alamadı. Yani ben o alamayanların yüzünü güldürecek bir sistem istiyorum ama orta bütçeli isteyenlere de saygım var ama onlar için çok sistem yaptı, şimdi biraz da biz fakirlerin yüzünü güldürsün bee :).
Bende saygı duyuyorum. Ama daha yeni yaptı bence bu sefer biraz daha yüksek tutabilir bütçeyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Orkun tatlı
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
Abi işlemci r5 2600 yada r5 3600 olabilr

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Orkun tatlı
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom