Neler Yeni

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
mustafa zabun
3500x veya 2600 x
1660 süper yada 1660 ti
Kendimde böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum çıkardığın gün alırım reis

Eren bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren efe öz
Arkadaşlar 50K like geldi ve yeni sistem için kolları sıvadım. Yorumlarda ihtiyaç duyduğunuz sistem özelliklerini kabaca yazmanızı istiyorum. ÖRNEK "B işlemci + C ekran kartlı sistem" veya daha detaylısını yoruma yazabilirsiniz.

NOT: Bu konu ciddi bir konudur konunun dışında yorum yapmayın uyarı alırsınız.

Alıntıyı görüntüle
ryzen 3100 işlemcili 1660 super ekran kartlı bir stem olabilir

Necrowolf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Halil İbrahim ürel
Gözümüz aydin olsun arkadaşlar. Hikayede 2 işareti yapmis Abdullah. Kemerlerinizi baglayin nobeteson 40 saat

Necrowolf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Halil İbrahim ürel

T.P.G.

80+ Titanium
25 bin sistem arayanlara 5 bin sistem önermeye devam edersiniz 5000 lira olursa sistem...

10100F+1660S
Piyasada stok yok ve bu 1-2 ay içerisinde daha da şiddetlenecek.

"5 bin" den kastın stok ise yani.

Yüksek bütçeli adam hazır sistemi ne yapsın bu arada eğer 25 bin'den kastın oysa.

Lockheed

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Piyasada stok yok ve bu 1-2 ay içerisinde daha da şiddetlenecek.

"5 bin" den kastın stok ise yani.

Yüksek bütçeli adam hazır sistemi ne yapsın bu arada eğer 25 bin'den kastın oysa.
Hayır, alıntıladığım arkadaş 25 bin TL sistem tavsiye konusuna "gereksiz, 5000 yeterli" yazdı, ona diyorum.

fms52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
FATİH ŞAHİN
Sistem konusunda en iyisene yapacağına inanıyorum tek temennim 5000 TL geçmemesi ve MD2 gibi tatmin etmesi

Necrowolf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Halil İbrahim ürel
Ha, saçmalamış.
O mantıkla paraya kıyıp yeni model araba almaya gerek yok 40K'ya Tofaş var o da götürüyor bu da.
Konuyu bilmiyorsunuz, zahmet edip bakıp okumuyorsunuz sadece 1 cümleden saçmalamış deyip mantık örneği veriyorsunuz. Mert'e de anlattım ancak anlamamakta ısrar ediyor. Gidin bakın konuya yorumları okuyun. üşenirseniz özet geçeyim.
25k sistem tavsiyesi istendi(amaçsız açıklamasız ne için kullanılacağı belli olmayan)
gereksiz yazdım daha sonra 5k sistem de işinin görür dedim olaylar patladı.
yaklaşık 20 kişi kızgın ifade kullandı.
adamın parası var zengin sanane dediler
4k oyun oynucak adama 5k sistem tavsiye mi edilir tarzında
Anlatmaya çalıstım zahmet edip anlamaya çalısan olmadı
Neyse konu sahibi şunu soyledi arkadaslar param yok zengin de değilim calısıp kazanacagım...
ama millet nasıl costuysa bana laf sokmaya devam ettiler
25k biriktirene kadar dolar biriktir paran değer kaybetmesin dedim yatırım tavsıyesı vermekle sucladılar
işin sonunda konu sahibi volarant oynamak için sistem toplamak istediğini soyledi.
simdi soruyom sana
1, ne yapmak istediğini soylemeden 25k lık sistem tavsiyesi mantıklı mı?
2. 5 k lık sistem volarant oynatmaz mı?
2. birini linç etmek bu kadar kolay mı bak konuya 20 kısıye yakın tepkı yedım.
3. O kadar kişi linçlemeye gelince üşenmediler haksız olduklarını görünce ya kaçtılar yada daha da üstlediler.
Bundan sonra forumda hayalet olmak daha iyi seviyeyi gördüm. Gerçekten bilgi sahibi olanlarınıza saygım sonsuz.
Halen daha utanmadan 25 k lık sistem isteyen adama 5k lık sistem onerdi diye burda yazıyor. Tamam kardeşim sen haklısın burda herkes konu açsın 25k 50 k 100k sistem tavsıyesı yapın goy goyunuzu trollerle mutlu mesut yasayın.

T.P.G.

80+ Titanium
Konuyu bilmiyorsunuz, zahmet edip bakıp okumuyorsunuz sadece 1 cümleden saçmalamış deyip mantık örneği veriyorsunuz. Mert'e de anlattım ancak anlamamakta ısrar ediyor. Gidin bakın konuya yorumları okuyun. üşenirseniz özet geçeyim.
25k sistem tavsiyesi istendi(amaçsız açıklamasız ne için kullanılacağı belli olmayan)
gereksiz yazdım daha sonra 5k sistem de işinin görür dedim olaylar patladı.
yaklaşık 20 kişi kızgın ifade kullandı.
adamın parası var zengin sanane dediler
4k oyun oynucak adama 5k sistem tavsiye mi edilir tarzında
Anlatmaya çalıstım zahmet edip anlamaya çalısan olmadı
Neyse konu sahibi şunu soyledi arkadaslar param yok zengin de değilim calısıp kazanacagım...
ama millet nasıl costuysa bana laf sokmaya devam ettiler
25k biriktirene kadar dolar biriktir paran değer kaybetmesin dedim yatırım tavsıyesı vermekle sucladılar
işin sonunda konu sahibi volarant oynamak için sistem toplamak istediğini soyledi.
simdi soruyom sana
1, ne yapmak istediğini soylemeden 25k lık sistem tavsiyesi mantıklı mı?
2. 5 k lık sistem volarant oynatmaz mı?
2. birini linç etmek bu kadar kolay mı bak konuya 20 kısıye yakın tepkı yedım.
3. O kadar kişi linçlemeye gelince üşenmediler haksız olduklarını görünce ya kaçtılar yada daha da üstlediler.
Bundan sonra forumda hayalet olmak daha iyi seviyeyi gördüm. Gerçekten bilgi sahibi olanlarınıza saygım sonsuz.
Halen daha utanmadan 25 k lık sistem isteyen adama 5k lık sistem onerdi diye burda yazıyor. Tamam kardeşim sen haklısın burda herkes konu açsın 25k 50 k 100k sistem tavsıyesı yapın goy goyunuzu trollerle mutlu mesut yasayın.
5K Biraz abes olmamış mı? Ne amaçla kullanacaksınız vs. yazıp ha o zaman atıyorum 8K'lık bu sistem işinizi görür de diyebilirsin ama düz 5K demek olmamış.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,161
Üyeler
152,199
Son üye
Abevallayoh
Top Bottom