Neler Yeni

Yeni PSU aldıktan sonra bir güncelleme vs. gerekiyor mu

LoserIl

80+ Silver
Yeni PSU aldım değiştirince herhangi bir bios güncellemesi vb. gerekmiyor diye biliyorum ama emin olmak istedim

Bünyamina

80+ Platinum
Yeni PSU aldım değiştirince herhangi bir bios güncellemesi vb. gerekmiyor diye biliyorum ama emin olmak istedim
Herhangi bir şey gerekmiyor. Bios yazdın güldürdün beni. :kekw:
Hangi güç kaynağını aldın hocam ?

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,476
İsim
Deniz Bey
Hayır psu değişiminde gerek yok sadece kabloları düzgün taktığından emin ol Kontrol et kâfi

LoserIl

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios aklına gelen tek kelimeydi :D
Bunu aldım pişman olmam umarım şuan okuldan dönüyorum kargo gelmiş gidince kuracağım
High Power Performans Serisi 750W... https://www.amazon.com.tr/dp/B0CQRL99YD?ref=ppx_pop_mob_ap_share
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında MSI MAG A750GL alacaktım fiyatları uçtu mecbur vazgeçtim

Bünyamina

80+ Platinum
Bios aklına gelen tek kelimeydi :D
Bunu aldım pişman olmam umarım şuan okuldan dönüyorum kargo gelmiş gidince kuracağım
High Power Performans Serisi 750W... https://www.amazon.com.tr/dp/B0CQRL99YD?ref=ppx_pop_mob_ap_share

Aslında MSI MAG A750GL alacaktım fiyatları uçtu mecbur vazgeçtim
Msi 750 olanı alacağına 850w raijintek var yani. Bunu almışsın fiyatı fena değil. Onu alsan diğerini neden almadın diye darlardım.
İyi güzel psu almışsın.

LoserIl

80+ Silver
Msi 750 olanı alacağına 850w raijintek var yani. Bunu almışsın fiyatı fena değil. Onu alsan diğerini neden almadın diye darlardım.
İyi güzel psu almışsın.
Hocam msi alacak olsam 3000-3500 bandındayken alıcaktım zaten şuan asla almam dediğin gibi Rajintek alırdım bütçem olsa (birde taksit meselesi)

İyi güzel psu almışsın.
İnşallah high power aldığıma pişman olmam, yarı modüler ile modüler çok fark ediyor mu

Bünyamina

80+ Platinum
Hocam msi alacak olsam 3000-3500 bandındayken alıcaktım zaten şuan asla almam dediğin gibi Rajintek alırdım bütçem olsa (birde taksit meselesi)

İnşallah high power aldığıma pişman olmam, yarı modüler ile modüler çok fark ediyor mu
Neden pişman olasın ki ? Gayet güzel bir psu. Fark etmezsin pek. Zaten modülerden pek bir farkı yok. Tek büyük kablo olması bile bence avantaj olabilir.

LoserIl

80+ Silver
Neden pişman olasın ki ? Gayet güzel bir psu. Fark etmezsin pek. Zaten modülerden pek bir farkı yok. Tek büyük kablo olması bile bence avantaj olabilir.
O ne demek? Tek büyük kablo derken ben bilmiyorum yarı modülerin olayını :) Kabloları düzenlerken kolay olsun yeter

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,475
İsim
ismail
Psu'yu ufak okşayışlarla güncelleyebilirsin. Elektrik akışı olursa sağlam çalışıyor demektir.

Bünyamina

80+ Platinum
O ne demek? Tek büyük kablo derken ben bilmiyorum yarı modülerin olayını :) Kabloları düzenlerken kolay olsun yeter
Kolay zaten. Yarı modüler olmasına sebebiyet veren 12 pinlik gen 5 300w kablodan bahsediyorum. :D

LoserIl

80+ Silver
Kolay zaten. Yarı modüler olmasına sebebiyet veren 12 pinlik gen 5 300w kablodan bahsediyorum. :D
Hocam şuan paketi açtım içinden (PSU hariç) 10 mouse + 5 kulaklık çıktı baya dandik modeller birde

@Bünyamina hocam şaka değil vallahi elimde kaldılar hepsi dark marka :D foruma mı dağıtsam 😂(!)

Son düzenleme:
Top Bottom