Neler Yeni

Yeni sistem aldım. Antalya etrafında kurulum yapacak güvenilir yer arıyorum.

otoksoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur
İşletim sistemi freedos yazıyor. Buna kurulum yapılması gerekiyormuş. Antalya merkez ilçelerde güvenilir yer arıyorum. Veya kendim yapabilir miyim?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Netten detaylı toplama vidoları izleyip toplarsın kendin.

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba
2. Bi pc yoksa 16gb usb al bi internet kafeye git win 10&11 indir usb'ye at veya kafeciye attır. Sonra hacınında dediği gibi video izleyerek kurarsın 10-15dk'lık bi işlem

otoksoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. Bi pc yoksa 16gb usb al bi internet kafeye git win 10&11 indir usb'ye at veya kafeciye attır. Sonra hacınında dediği gibi video izleyerek kurarsın 10-15dk'lık bi işlem
Benim esktra pc var evde, kendim kurabilir miyim?

otoksoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur
YouTubedan videoları izleyerek çok rahat yapabilirsin. Sadece minimum 8 GB USB belleğe ihtiyacın var.
Tamamdır teşekkür ederim. Son olarak gamegarajdan aldım ben sistemi, bioslar yüklümüdür? Yoksa tek tek güncellemem mi gerekecek? Anakart/ekran kartı/ işlemci vb.?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Furkan Görür
Tamamdır teşekkür ederim. Son olarak gamegarajdan aldım ben sistemi, bioslar yüklümüdür? Yoksa tek tek güncellemem mi gerekecek? Anakart/ekran kartı/ işlemci vb.?
Laptop mu kasa mı?
Kasa ise freedos gelme ihtimali düşük

otoksoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur

Ekler

• IMG_3717.jpeg
    IMG_3717.jpeg
    85.3 KB · Hit: 32

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
güncelleme yapıyorlar kendiniz kurulumdan sonra kontrol edip güncelleyin

Antalyada çoğu yer fake google yorumlarıyla 5 yıldızlıdır yorumlara inanma, nitelikli dolandırıcılığın nerdeyse serbest olduğu ülkede bilgisayarından parça bile çalabilirler. Ben arkadaşlarım problem yaşamadığı için br yer buldum ve kendimde memnun kaldım git yaptır sonrada ge buraya bana teşekkür et. Dürüst şerefli esnaf bulmak zor çünkü bu devirde.
Şuraya yaptır: DİGİTECH BİLGİSAYAR
Yeşilbahçe, Portakal Çiçeği Cd. No:40/B, 07160 Muratpaşa/Antalya

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Toplaması çok kolay. Sadece kablo işlemi belki biraz kafanızı karıştırır, ondada foruma yazarsınız yine, yardımcı oluruz.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anakartın biosu son sürüm olmasa dahi işlemciyle uyumlu sürümle birlikte gelir. Onu güncellemene gerek yok. Onun dışında ekran kartının sürücüsünü indirmen gerekecek. Onlar basit iş sen formatı at halledilir.

otoksoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Onur
Anakartın biosu son sürüm olmasa dahi işlemciyle uyumlu sürümle birlikte gelir. Onu güncellemene gerek yok. Onun dışında ekran kartının sürücüsünü indirmen gerekecek. Onlar basit iş sen formatı at halledilir.
Tamamdır çok teşekkür ederim. Yapamadığım bir yer olursa tekrar konu açarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,296
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath
Top Bottom