Neler Yeni

YENİ SSD'DE MAVİ EKRAN SORUNU

Mesay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emirhan Soran
O zmn bilm knk galiba pc ssd yi görmüyor olabilir
görmese SSD hız taraması yapamam ki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yerleştirme ile alakası yok zaten zor bisey değil. Sorun RAM,driver veya işletim sistemi kaynaklı muhtemelen. 3 disk değiştirmişsiniz düzelmemiş yeterli bir kanıt değil mi?
hocam doğru tabi de peki sorunun ne olduğunu nasıl anlarım ve devam ederse bilgisayarın herhangi bir bileşenine zarar verir mi

Hocam yerleştirme ile alakası yok zaten zor bisey değil. Sorun RAM,driver veya işletim sistemi kaynaklı muhtemelen. 3 disk değiştirmişsiniz düzelmemiş yeterli bir kanıt değil mi?
hocam siz diyince aklıma geldi. sorun ram'de olabilir çünkü ramin antimalware Service Executable görev yöneticisine bakınca boşta %40 yiyor fotoğrafını bırakıyorum ama emin olmamiz için ne yapmam gerek

Ekler

• IMG_20220803_012625.jpg
    IMG_20220803_012625.jpg
    1.2 MB · Hit: 21

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....

hocam doğru tabi de peki sorunun ne olduğunu nasıl anlarım ve devam ederse bilgisayarın herhangi bir bileşenine zarar verir mi
O zmn bilm knk benim ki oturmamıştı ben az biraz kurcaladım düzeldi mavi ekran vermişti sizin sorunu bilemiyorum ama yeniden başlattınız mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,257
İsim
Murat Orhan

hocam siz diyince aklıma geldi. sorun ram'de olabilir çünkü ramin antimalware Service Executable görev yöneticisine bakınca boşta %40 yiyor fotoğrafını bırakıyorum ama emin olmamiz için ne yapmam gerek
Memtest uygulamasını indirip ramlerini teste tabi tut

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș

Mesay

80+