Neler Yeni

[Yeni] uBlock Origin Ayarlaması

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

4.png

Alıntıyı görüntüle

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Filtre ayarını neye göre yaptın?

Merhaba. Filtre ayarını yeni kurallara sahip olan, optimize filtrelere göre yaptım. Genelde büyük blocklistler içlerinde eski kuralları barındırır ve optimize olmazlar. Fazla filtre etkinleştirmek performansı düşürür ancak uBlock Origin'de onlarca filtre açsanız dahi kaynak kullanımı minimal olur.

uBlock Origin eklentisinin en başarılı olduğu nokta kozmetik filtrelemedir.

_FetvacI

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Fetva
Yine diyecegim ben adblock isine sicak bakmiyorum. Browser ile sizin araniza girebilen bir program yapma sansi size sunulsa ne yapardiniz? Brave browser indirin kullanin icinde hepsi var Chrome arayuzu ile firefox kirmasi gayet hizli acik kaynakli ne yaptigi belli olan ve 3. Kisilere satmadigini acik acik soyleyen bir Browser.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine diyecegim ben adblock isine sicak bakmiyorum. Browser ile sizin araniza girebilen bir program yapma sansi size sunulsa ne yapardiniz? Brave browser indirin kullanin icinde hepsi var Chrome arayuzu ile firefox kirmasi gayet hizli acik kaynakli ne yaptigi belli olan ve 3. Kisilere satmadigini acik acik soyleyen bir Browser.

Brave'in reklam engelleyicisinden verim almanız için tek tek filtre ayarı yapmanız gerek. uBlock Origin'de açık kaynaklı bir eklenti, durduk yere Brave fanboyluğu yapmanın da bir anlamı yok.

Adam ''satmıyoruz'' diyordur ama arka planda işler başkadır? Bunu asla bilemezsin. (Ben de Brave kullanıyorum)

#include<user>

80+ Bronze
Deneyimli kullanıcıyım kısmını da açın bu arada. Umatrix artık yok, onun yerine entegre ublock içinde var.

_FetvacI

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Fetva
Yine diyecegim ben adblock isine sicak bakmiyorum. Brave browser indirin kullanin icinde hepsi var Chrome arayuzu ile firefox kirmasi gayet hizli acik kaynakli ne yaptigi belli olan ve 3. Kisilere satmadigini acik acik soyleyen bir Browser.

Brave'in reklam engelleyicisinden verim almanız için tek tek filtre ayarı yapmanız gerek. uBlock Origin'de açık kaynaklı bir eklenti, durduk yere Brave fanboyluğu yapmanın da bir anlamı yok.

Adam ''satmıyoruz'' diyordur ama arka planda işler başkadır? Bunu asla bilemezsin. (Ben de Brave kullanıyorum)
Fanboyu degilim ama bilmedigim ve ben ile browser arasinda girecek bir uygulama kullanmaktansa gidip browserin sagladigini kullanirim.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Fanboyu degilim ama bilmedigim ve ben ile browser arasinda girecek bir uygulama kullanmaktansa gidip browserin sagladigini kullanirim.

uBlock bilinmedik bir şey değil. Açık kaynaklı ve gayet güvenilir.

_FetvacI

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Fetva
uBlock bilinmedik bir şey değil. Açık kaynaklı ve gayet güvenilir.
Ya bakin acik kaynakli ne demek biliyorum. Benim sikintim su vaktinde adblocklarin cogu para ile reklam alip aradan aradan o reklami size gosteriodu. O yuzden hicbir adblocka guvenim yok. Acik kaynakli olmasi cok guzel ama bu benim onyargim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,480
Üyeler
140,502
Son üye
Muhammed Nurullah Çavuş
Top Bottom