Neler Yeni

👁 Yenilenmiş Iphone alınır mı ? 🤔🤔 (Sıfır alıyorum)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
kilan embappe
dediğim gibi sıfır da alacak para var taksit olsa ama her şeyin başı taksit :D
12 ay garantiyi çakıp (göndersen tüketici hatası diyip bir şey yapmayacaklar) mantıklı göstermeye çalışıyorlar. Taksit olayı dışı dünyanın en saçma işi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bazen mesela bazı insanlar (genellikle babalar) garantiye feci takık oluyor. Gereksiz düzeyde.

Allmuted

80+ Bronze
Alınmaz easycep den almıştık xs max anakartı ısınıyordu el yakıcak gibi tavsiye etmem. Açılmamış ikinci el al krediyi yapıştır

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Hocam marka adı vermeyeyim çok bilinen bir firmadan yenilenmiş iPhone aldım. Hiç memnun kalmadım, üstelik cihaz yenilenmiş gözüktüğü için satarken de zorluk yaşadım. Hiçbir şekilde tavsiye etmem.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Hocam marka adı vermeyeyim çok bilinen bir firmadan yenilenmiş iPhone aldım. Hiç memnun kalmadım, üstelik cihaz yenilenmiş gözüktüğü için satarken de zorluk yaşadım. Hiçbir şekilde tavsiye etmem.
teşekkür ederim

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Gelen cevaplardan sonra sıfırını almaya karar verdim

yusuftheayay

80+ Bronze
Sıfır alma şansım vardı ama taksit olmadığı için alamıyorum kredi de çekmek istemiyorum çok faiz koyuyorlar şimdi iphone 11 yada iphone 12 mini arasında kaldım A kalite bir ürün almak istiyorum ama tamamen şans işi olduğunu da biliyorum koşulsuz 14 gün iade varmış çok değişen parçası var ise iade etmeyi düşünüyorum iphone 11 alacaktım ama sormak istedim daha önce alan memnun olan var mı ? Standart bir kullanıcıyım instagram video izle fotoğraf çek bu kadar aslında

Iphone 11
https://www.hepsiburada.com/yenilen...4-gb-12-ay-garantili-a-grade-p-hbcv00001dym5z

Iphone 12 Mini
19k kullanılmış telefona verilir mi. Android alın geçin.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,103
İsim
Berk
Sıfır alma şansım vardı ama taksit olmadığı için alamıyorum kredi de çekmek istemiyorum çok faiz koyuyorlar şimdi iphone 11 yada iphone 12 mini arasında kaldım A kalite bir ürün almak istiyorum ama tamamen şans işi olduğunu da biliyorum koşulsuz 14 gün iade varmış çok değişen parçası var ise iade etmeyi düşünüyorum iphone 11 alacaktım ama sormak istedim daha önce alan memnun olan var mı ? Standart bir kullanıcıyım instagram video izle fotoğraf çek bu kadar aslında

Iphone 11
https://www.hepsiburada.com/yenilen...4-gb-12-ay-garantili-a-grade-p-hbcv00001dym5z

Iphone 12 Mini
Yenilenmiş cihaz işi biraz yaş. Gerçekten 1000 de 1 ihtimalle ya güzel bir cihaz gelecek yoksa ekranı patlamış, bataryası şişmiş piyasada bir çok telefon dolaşıyor.. bunlar gerçekten orjinalleriyle değişse hiç bir problem yok. Lakin 3 te 1 fiyata toplayıp yan sanayi ile birleştirip 3-4 katı fiyatla satıyorlar. İşin içinde olan birisi olarak söylüyorum. Sıfır alma gücünüz varsa sıfır almanızı öneririm. Gerekirse 2-3 ay geç alın.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mertcan Ceylan
Yenilenmiş cihaz işi biraz yaş. Gerçekten 1000 de 1 ihtimalle ya güzel bir cihaz gelecek yoksa ekranı patlamış, bataryası şişmiş piyasada bir çok telefon dolaşıyor.. bunlar gerçekten orjinalleriyle değişse hiç bir problem yok. Lakin 3 te 1 fiyata toplayıp yan sanayi ile birleştirip 3-4 katı fiyatla satıyorlar. İşin içinde olan birisi olarak söylüyorum. Sıfır alma gücünüz varsa sıfır almanızı öneririm. Gerekirse 2-3 ay geç alın.
3k Fark var dediğin gibi parçaları çok değişmiş oluyormuş ve ggenelde garnatisi bitmiş cihazları alıyorlarmış aradım sordum

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Mert Ketenoğlu

Iphone 11

Iphone 12 Mini
Çok sorun yaşayan olmuş bende yorumlara baktım okudum. Tavsiye etmiyorum. Yenilenmiş diye sıfırına yakın satıyorlar ayrı bir rezillik.

Farway

80+ Silver
Ya git Samsung S20FE al İphone 11 nedir Allah aşkına 10k olan S20FE her anlamda ama eksiksiz her anlamda üstün ama diğerinin adı İPhone dljdndd

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S
3 aylık kredi ile ödeyemiyor musun? faizsiz oluyor bazı bankalarda yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,703
Üyeler
147,770
Son üye
Reves9
Top Bottom