Neler Yeni

👁 Yenilenmiş Iphone alınır mı ? 🤔🤔 (Sıfır alıyorum)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Sıfır alma şansım vardı ama taksit olmadığı için alamıyorum kredi de çekmek istemiyorum çok faiz koyuyorlar şimdi iphone 11 yada iphone 12 mini arasında kaldım A kalite bir ürün almak istiyorum ama tamamen şans işi olduğunu da biliyorum koşulsuz 14 gün iade varmış çok değişen parçası var ise iade etmeyi düşünüyorum iphone 11 alacaktım ama sormak istedim daha önce alan memnun olan var mı ? Standart bir kullanıcıyım instagram video izle fotoğraf çek bu kadar aslında

Iphone 11
https://www.hepsiburada.com/yenilen...4-gb-12-ay-garantili-a-grade-p-hbcv00001dym5z

Iphone 12 Mini

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Ben Yenilenmiş ürün almanızı tavsiye etmem.
İçindeki parçaları orijinalleri ile mi değiştiler veya yan sanayi bir ürün mü kullandılar bilemezsiniz.
İkinci el alsanız (Temiz içi açılmamış) başınız ağrımaz en azından içinin açılmadığını bilirsiniz.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Yenilenmiş ürün almanızı tavsiye etmem.
İçindeki parçaları orijinalleri ile mi değiştiler veya yan sanayi bir ürün mü kullandılar bilemezsiniz.
İkinci el alsanız (Temiz içi açılmamış) başınız ağrımaz en azından içinin açılmadığını bilirsiniz.
mevzu aslında taksit imkanı yoksa 2.el de alırım sıfır iphone 11 de aslında amacım şu değişen parçaları kontrol edip ekran yada kasa değişmişse iade edicem müşteri hizmetleri koşulsuz değişim veya iade olduğunu söyledi 14 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

@şahin doğan senin de düşünceni merak ediyorum uzun süredir iphone kullanıyorsun belki denk gelmiştirsin

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
mevzu aslında taksit imkanı yoksa 2.el de alırım sıfır iphone 11 de aslında amacım şu değişen parçaları kontrol edip ekran yada kasa değişmişse iade edicem müşteri hizmetleri koşulsuz değişim veya iade olduğunu söyledi 14 gün

@şahin doğan senin de düşünceni merak ediyorum uzun süredir iphone kullanıyorsun belki denk gelmiştirsin
Madem iade şansınız var alın bakın. Fakat her parçanın da değişip değişmediğini göremezsiniz bilginiz olsun. Anakart bile giydirmiş olabilirler.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Madem iade şansınız var alın bakın. Fakat her parçanın da değişip değişmediğini göremezsiniz bilginiz olsun. Anakart bile giydirmiş olabilirler.
kağıtta yazdığını söylediler ama iphone içinden de değişen parçalara bakabiliyorduk diye hatırlıyorum orda yazmaz mı genel bilgi

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
7emrek
kağıtta yazdığını söylediler ama iphone içinden de değişen parçalara bakabiliyorduk diye hatırlıyorum orda yazmaz mı genel bilgi
Yeni Modellerde ekran pil vs. yazıyor diye biliyorum. Fakat kameranın değişip değişmediğini anlayamazsınız. Anakart üzerindeki herhangi bir parçanın da öyle. Anakart aktarması olup olmadığını da.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Yeni Modellerde ekran pil vs. yazıyor diye biliyorum. Fakat kameranın değişip değişmediğini anlayamazsınız. Anakart üzerindeki herhangi bir parçanın da öyle. Anakart aktarması olup olmadığını da.
şu telefonlara 6 ay taksit gelse de şu rezil durumlara düşmesek keşke

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,634
İsim
kilan embappe
Siriye değişen cihazda parça var mı diyince cevaplıyordu galiba.

İkisi arasından 12 mini alın.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,634
İsim
kilan embappe

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Ama ben her şekilde önermem. 2. elden hiçbir farkı yok. Hatta 2. elde direk adamdan yüz yüze de alablirsin. Bunu görüp inceleyemezsin.
dediğim gibi sıfır da alacak para var taksit olsa ama her şeyin başı taksit :D

Top Bottom