Neler Yeni

Öneri Yenilenmis telefon alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
arkadaşlar telefon bakıyoruz kardeşime iPhone yenilenmis telefon alınır mı veya Samsung pek içim sinmiyor ama buraya bir yazayım dedim

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
arkadaşlar telefon bakıyoruz kardeşime iPhone yenilenmis telefon alınır mı veya Samsung pek içim sinmiyor ama buraya bir yazayım dedim
Teknosa gibi yerlerden kendi gözünle bakcaksan alınabilir. Onun dışında Easycep gibi yerlerden direk sipariş etmeni tavsiye etmiyorum. Birde fiyatı ne?

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
860
İsim
eren kılıçoğlu
yenilenmiş telefon almanı tavsiye etmiyorum içine dandik parçaları koyuyorlar 1 sene sonra elinde kalır.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Yenilenmiş telefonların değişen parçaların yerine genelde kalitesiz yan sanayi parçalar takıyorlar. Ben de almıştım fakat değişen parçalar ileride sıkıntı çıkarır diye iade ettim. Ben Teknosa'da destek bilişim diye bir satıcı var (kendi internet siteleride var) ordan almıştım. Fakat dediğim sebepten iade ettim fakat arkadaşım ordan iPhone xs aldı yaklaşık 1 yıldır kullanıyor herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Hizmetleri baya kaliteli bu arada hizmetlerinde herhangi bir sıkıntı yok telefonda on numara çalışıyor fakat yan sanayi parçalar olduğu için çok uzun ömürlü olmuyor maalesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yenilenmiş telefonların değişen parçaların yerine genelde kalitesiz yan sanayi parçalar takıyorlar. Ben de almıştım fakat değişen parçalar ileride sıkıntı çıkarır diye iade ettim. Ben Teknosa'da destek bilişim diye bir satıcı var (kendi internet siteleride var) ordan almıştım. Fakat dediğim sebepten iade ettim fakat arkadaşım ordan iPhone xs aldı yaklaşık 1 yıldır kullanıyor herhangi bir sıkıntı çıkarmadı. Hizmetleri baya kaliteli bu arada hizmetlerinde herhangi bir sıkıntı yok telefonda on numara çalışıyor fakat yan sanayi parçalar olduğu için çok uzun ömürlü olmuyor maalesef.
Anladım hocam ozaman hiç bulaşmaya gerek yok en iysi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Yavuz
Alınmaz. Git sıfır düşük model al daha iyi.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Yunus Şahin
Alınmaz. Tek artısı taksit olayı. Yoksa alınacak bir yanı yok.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,981
İsim
uwu
Teknosa hb bilişim 2.el orijinal 64gb ip11 i 15.500 e satıyor bence böyle alınır zaten telefoncular temizini 14/15in altına vermiyor 11 in altıda yenilenmiş olarak çok büyük ihtimal ekran kırık geliyor yan sanayi takıyorlar

Berke19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Berkehan Yıldız
teknosadan yenilenmis alabilirsin ben s23 aldim gayet memnunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular