Neler Yeni

yescoini bilen var mı

kebapp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Tuğra Çetin
yescoin adında bir coin var telelgramda çalışma mantığını, kazandırır mı kazandırmaz mı, cihaza zararı var mıdır bilen aydınlatabilir mi

yusuf34

80+ Bronze
yescoin adında bir coin var telelgramda çalışma mantığını, kazandırır mı kazandırmaz mı, cihaza zararı var mıdır bilen aydınlatabilir mi
dolandırıcılar sakın inanma

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
AHMET KUTAY GÜVEN
baya iyi bir proje telefon u açık bırakmana gerek yok. boost kısmına gir en altta pac man var bu bir bot gibi bişi sen yokken kazıyor ama her 8 saatte fln girmen gerekiyor yoksa kazmıyor bunun seviyesi de yükselterek kazma hızını vb arttırabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

dolandırıcı olsalar böyle dolandırmazlar bence kaçmilyon tane adam var telegramda ve hepsi kazıyor bence para bırakabilir

plastokco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Eren karataş
baya iyi bir proje telefon u açık bırakmana gerek yok. boost kısmına gir en altta pac man var bu bir bot gibi bişi sen yokken kazıyor ama her 8 saatte fln girmen gerekiyor yoksa kazmıyor bunun seviyesi de yükselterek kazma hızını vb arttırabilirsin
Ben daha 3 milyondayim millet 25 milyonda kazandirmaz diye korkuyorum o kadar uğraşıyorum da

Hiçbir şey bilmeyip saçma sapan konuşmayın lütfen

Kratos1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Arda klnc
Ben daha 3 milyondayim millet 25 milyonda kazandirmaz diye korkuyorum o kadar uğraşıyorum da

Bende de 3 milyon civarı var kazandırır yine bence ama çok da değil

yusuf34

80+ Bronze

beles para kazanmak bu kadar kolay olmamalıydı

BoranJobs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Çiftçi
cok iyi yescoin bir eksisi yok yani. Telefona zararı da yok. Harici olarak NFT düşürmeyi de deneyebilirsin. Yeni çıktı o da direkt çekiyorsun onu uğraşmıyorsun hiç miningcilerle falan.
buradan bakabilirsin

Top Bottom