Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Hypery10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Hakan Ali Muşlu
kardeşim denemeye devam edin. Alan var hala

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,431
İsim
Emre
Öncelikle bu zamana kadar kampanyalı sistemleri almak isteyipte alamadığım 1 tane oldu. Bu sistemi de yine ilk saniyede siteye girdim ve ödeme adımına kadar geldim. Ödeme adımında takılı kaldı yaklaşık sistemin çıkışından saat 18:15'e kadar ödeme adımında bekledim ama ödeme sms'i gelmedi. Bende sinirlendim ve alamadık bari ne kaçırdık ona bakalım diye özelleştirme yaptım ve sepete ekle dedim. Bi baktım 18:19'da ödeme adımına geldim :D ve siparişi yaptım. Bu arada geçen de kampanyalarda gezerken bankkart kampanyasına katılmışım ama katıldığımı hatırlamıyorum. 1000'lira da oradan para puan geldi. Kısaca gece gece neşem yerine geldi. Üstüne üstlük eski sistemi de az önce sattım. Ödeme konusunda da sıkıntı yaşamayacaz. Tüm şansı burada kullandım galiba. Bu arada Donanım arşivinin çıkardığı sistemler hep vardı fakat alması biraz zor oluyor ilk saniyede giripte aldığım çok nadirdir benim de :D
ramler 3600mhz ama anakart 3200mhz destekliyor .d yinede h.o

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Cem
Stok var hala. Sayfa açılıyor. İsteyen denesin. BEn buna para vermem şahsen. DDr4 , msi ventus..

1700322807424.png

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Kadir
:D ahahahaha

Ekler

• Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    66.3 KB · Hit: 63

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,431
İsim
Emre
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Kanka direkt girdin aldın mı benim ödeme yapılıyor da kaldı beklesem mi acaba yoksa f5 mi atsam
Geç gördüm kusura bakmayın. O aşamaya 2 kere geldim birinde stok bitti dedi. Diğerinde direkt banka onay ekranı geldi. O yüzden net bir şey diyemem. Ama hiçbir tepki yoksa yenilemek daha mantıklı bence.

Top Bottom