Neler Yeni

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Byte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Burak B
800 kişi 4060 Ti sistem aldı diye ekonomi yorumluyorlar :)

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
İtopyanın mağazasından alanların sistemleri hazır mı yoksa sipariş üstüne yeni mi yapacaklar

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
O arkadaşın aklını seveyim ne kadar ilerizekalı bir arkadaş acıkınca iphone kemirsin
Yani öyle tiplerde var bizim insanımız çok farklı gösteriş için yapmayacağı şey yok herkes bütçesine göre hareket etmeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Asgari ücretle çalışıp iPhone almak için 70/80 bin kredi çekene ne dersin peki o akla mantığa

O arkadaşın aklını seveyim ne kadar ilerizekalı bir arkadaş acıkınca iphone kemirsin
Al sat yapıyor çoğu kanka. Eskiden telefon aksesuarı satıyordum. Müşteriler hep 14 pro maxi ikinci telefon almıştı 11 kullanıyordu. Kimisiyle hala görüşüyorum, satanlar altından daha kazançlı diyorlar. Tabi ben onların yalancısıyım.

Ben de borca girip SE2 almıştım 4500TL'yi 5500 olarak ödedim. Telefonu 10K'ya sattım. Bir de sıfır alıp ikinci el sattım hani onu da göz önünde bulundurun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuzenim sırada, teslimat salı günü demişler. Tam emin değil 4-5 kişi farkla sıranın gelmeme durumu da var.
Aynı şekilde benimki de sırada. 1-2 haftaya dizip öyle veriyor demişler. Aynı şekilde 1-2 kişi farkla kaçırabilir veya son alan olabilir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Al sat yapıyor çoğu kanka. Eskiden telefon aksesuarı satıyordum. Müşteriler hep 14 pro maxi ikinci telefon almıştı 11 kullanıyordu. Kimisiyle hala görüşüyorum, satanlar altından daha kazançlı diyorlar. Tabi ben onların yalancısıyım.

Ben de borca girip SE2 almıştım 4500TL'yi 5500 olarak ödedim. Telefonu 10K'ya sattım. Bir de sıfır alıp ikinci el sattım hani onu da göz önünde bulundurun.
Şuan o dediklerin olur mu ekmek olmuş 10tl dolar 30tl ye dayandı her şey pahalı şuan en güvenilir altın ve dolar alın kenarda dursun

sedat07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
sedat

Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı şekilde benimki de sırada. 1-2 haftaya dizip öyle veriyor demişler. Aynı şekilde 1-2 kişi farkla kaçırabilir veya son alan olabilir.
Sıra saymışlar 110. olduğu için ayrıldı. 2 ,5 saat boşuna bekledi

Top Bottom