Neler Yeni

❌İndirim Bitti! YINDIAO K68 Kablosuz Klavye 576 TL

fixedzero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Sinan
Ben dün benzer bi klavye sipariş vermiştim yine amazondan. Bunuda sipariş verip beğenmediğimi iade edebilir miyim? Yurtdışı ürünü olunca sıkıntı olur mu? Diğer üründe yurtdışı

Veysel35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Veysel Tunç
Gecikme çok olur mu

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Samet Yılmaz
Bende ithalat ücreti çıkıyor prime mım da var
İthalat Ücreti Depozitosu:95,58 TL
toplam 626

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,226
İsim
Kerem Çavuş
Eski rampage marka kbr90 kırmızı switch mekanik klavye var hocam ondan buna geçmeye değer mi?
Switchi inanılmaz iyi hissiyat olarak yellowa benziyor ve yay sesi sıfır 1 küçük 1 tane de tam boy klavye olması güzel olur

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Cihan Bozkır

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
lappelduvide
bu klavyenin olayı kablosuz oluşu ve tasarımı mı yoksa bunlara dahil düşük gecikme vs herhangi bir şey var mı hem forumlarda hem de fb gruplarında fazlasıyla böyle klavyeler görüyorum bilmediğimden soruyorum öğrenmek amaçlı neye yarıyor bu tür klavyeler

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Teşekkürler, linkte görünen model ve diğer seçeneklerdeki modellerin hepsinde ABS plastik tuş takımı mı var?
Bunlar PBT ye benziyor sanki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu klavyenin olayı kablosuz oluşu ve tasarımı mı yoksa bunlara dahil düşük gecikme vs herhangi bir şey var mı hem forumlarda hem de fb gruplarında fazlasıyla böyle klavyeler görüyorum bilmediğimden soruyorum öğrenmek amaçlı neye yarıyor bu tür klavyeler
Evet hem kablosuz oluşu PBT tuş ve switch. Düşük gecikme.

Top Bottom