Neler Yeni

❌İndirim Bitti! YINDIAO K68 Kablosuz Klavye 576 TL

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Oyun icin alinir mi garantisi var mi ?
Amazondan aldığın her ürünü 30 gün içerisinde iade edebilirsin. Satıcı amazon olmasa dahi amazon sitesinden alınan her ürünü 2 sene içerisinde ithalat ücreti kesilerek geri ödeme alabilirsin.

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Bunlar PBT ye benziyor sanki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet hem kablosuz oluşu PBT tuş ve switch. Düşük gecikme.
Pbt tuş ne anlama geliyor ilk defa mini klavye almayi dusunuyorum %60 olmasinin sebebi normal klavyeden az tuş olması mı ? İlerliliği var mı iş yapar mı uzun süre

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
96 tuş modeli için resimlerden birinde ABS yazıyor. Acaba hangi modeller PBT?
Konudaki PBT olarak geçiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pbt tuş ne anlama geliyor ilk defa mini klavye almayi dusunuyorum %60 olmasinin sebebi normal klavyeden az tuş olması mı ? İlerliliği var mı iş yapar mı uzun süre
Tuşun plastik yapısı.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Bunu geçen gün @MuratTheFounderOfGariban kardeşim ile modladık. Canavar bişey oldu. 2 adet kalem pille çalışıyor. Rgb yok. Tuşlar abs. Kablosu yok. Bt veya 2.4g ile çalışıyor. Huano red switch kullanıyor.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

Cadyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Bulut
Bütçe düşükse alınır. Yoksa daha iyi modellere bak. @MuratTheFounderOfGariban 'da holy panda + ttc brown switchli bir klavye vardı. Kendi modlamış ben de denedim. Ona bir bak mutlaka 1500 civarı olması lazım fiyatı sorarsın.
Sey butcem max 1k klavyem kotu deil ama eski geliyor senelerdir. Pcmde tek degismeyen sey kulaklik ve klavye napsam bilmiyorum boyle bi klavye ucuza bulmusken alsam mi

Top Bottom