Neler Yeni

YKS Girenlere soru...

Rulep

80+ Gold
Yaz tatilinin bitmesine 1 ay kaldı 2 haftaya dershanede açılıyor ama yaz tatilini çok boş geçirdim tyt konularını dershanede kasım ayında başlayacakmışız bundan 1 ay önce ise ayt için başlayacağız benim sorum şu ben yaz tatili bitene kadar ne çalışmalıyım ? Paragraf ve geometri harici çalışmak gereksiz geliyor zaten dershane tyt konularını işleyeceğini söyledi
Dershanelerden öğrendiğim tek şey dershaneleri ne kadar gereksi olduğudur çalışmanı dershaneye bırakma benim tavsiyem bu

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Dershaneyle gitme, tyt konularını erkenden bitirip aytye geç. Çoğu dershane sınava 2-3 hafta kala bitiriyor dersleri.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Rulep

80+ Gold
Hocam sosyal ve feni dershanede işleyeceğiz zaten şu an önümde 1 ay var paragraf ve problem demişsiniz problemden kastınız temel kavram problemleri mi
Problem çalışma yaz tatilinde çalışmamışsın Matematiğin ilk 12 konusunu bilmiyorsun bunları öğrenmeden problemlere geçilmez dersaneye gideceksen ki yazdım önermem paragraf ve geometri çalışabilirsin

Son düzenleme:
Dershaneyle gitme, tyt konularını erkenden bitirip aytye geç. Çoğu dershane sınava 2-3 hafta kala bitiriyor dersleri.
Hocam yaz ayına kadar tyt konuları bitiyor dediler şimdi kendimde başlarsam 2 tyt bir arada götürmek saçma olur gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Problem çalışma yaz tatilinde çalışmamışsın Matematiğin ilk 12 konusunu bilmiyorsun bunları öğrenmeden problemlere geçilmez dersaneye gideceksen ki yazdım önermem problem ve geometri çalışabilirsin
Şu an sadece geometri başlayım hocam problemler için tam bilgim yok

Problemler kitabı alıp pratik yapacaksınız. TYT Problemler kitabı alman yeterli ne kadar hızlı çözmeye alışırsan sınavda o kadar rahat edersin.
Hocam konu bilgim yok şu an tam anlamıyla bu yüzden sadece geometri çalışmaya başlayacağım

Buyur sor geçen sene girmiştim sınava
soruyu yazdım hocam

Rulep

80+ Gold
Hocam yaz ayına kadar tyt konuları bitiyor dediler şimdi kendimde başlarsam 2 tyt bir arada götürmek saçma olur gibi geliyor
Dershaneye yeni mi yazıldın yaz boyu ne yaptınız

Şu an sadece geometri başlayım hocam problemler için tam bilgim yok
Paragraf yazacaktım düzelttim paragrafta çöz

Dershaneye yeni mi yazıldın yaz boyu ne yaptınız

Paragraf yazacaktım düzelttim paragrafta çöz
Hocam pc için çalısıyodum isten bu ay çıktım biraz pc oynadım falan öyle geçti 2 hafta

Top Bottom