Neler Yeni

YKS Koçluk Tavsiyesi

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
1722258910609.png

YKS Sonucum yukarıda görüldüğü gibi. Tıp idealim olduğu için mezuna bıraktım ve 2 haftadır AYT Matematik kampı yapıyorum. Yani çalışmaya başladım bile. Online koçluk tavsiyesi olan var mı?

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,691
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Bence bu süreçte koçun kendin olmalı. Kendi hatalarını, eksikliklerini belirleyip onu kendin çözmen sana en büyük faydayı sağlayacaktır. Artı olarak YT'deki hocaları dinle bence gayet yeterli. Şahsen geçtiğimiz yıl ben öyle yapmıştım gayet de faydalı olmuştu.

Checkmate

80+ Silver
Ben bu sene girmeni tavsiye ederim ama koçluk olarak bir şey önermem zaten iyi yapmışsın bu seneki yaptığın şeyleri tekrarla palyaço, ucube youtube kanallarından uzak dur, hata yaptığın sorulara bak o konulara özellikle çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren C
Selam ben 2021 döneminde mezun oldum (2087. SAY) sonrasında 2022 yılında sınava hazırlanan 3 kişiye özel koçluk verdim 2 tanesi tıp kazandı ( kalan 1 kişi dönem ortasında bıraktı benimde işler yoğunlaştığı için yeni yer açmadım.). Fakat sınav koçluğu vermeyi düşünmüyorum sebebi ise artık biraz uzak kalmış gibi hissediyorum. Bu sebepten onun yerine sana bir koçta neler araman gerektiğini söyleyebilirim

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Mehmet emre börekçi
Alıntıyı görüntüle
YKS Sonucum yukarıda görüldüğü gibi. Tıp idealim olduğu için mezuna bıraktım ve 2 haftadır AYT Matematik kampı yapıyorum. Yani çalışmaya başladım bile. Online koçluk tavsiyesi olan var mı?
Bence koçluk işi gerçekten boş kendini takip edersen daha iyi bir ivme ile gelişme gösterirsin
Benim tavsiyem:
Komple ayt çalışman ayt çok fark yaratıyor tyt adına da matematiğe basarsın vaktin oldukça fen-sos tekrar yaparsın bildiklerini unutmazsın

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam ben 2021 döneminde mezun oldum (2087. SAY) sonrasında 2022 yılında sınava hazırlanan 3 kişiye özel koçluk verdim 2 tanesi tıp kazandı ( kalan 1 kişi dönem ortasında bıraktı benimde işler yoğunlaştığı için yeni yer açmadım.). Fakat sınav koçluğu vermeyi düşünmüyorum sebebi ise artık biraz uzak kalmış gibi hissediyorum. Bu sebepten onun yerine sana bir koçta neler araman gerektiğini söyleyebilirim
tabi hocam buyrun

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Pukiina
Alıntıyı görüntüle
seray ablayı öneririm zaten bayağı da iyi hatta buraya instagramını bırakayım sen görüş hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,786
Üyeler
150,549
Son üye
slazynp5
Top Bottom