Neler Yeni

YKS SON 2 HAFTA KALDI NE YAPMALIYIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Konunu amacını yanlış anlamışım kusura bakmayın. Son 2 haftada AYT gelmez gidin TYT çalışın.
Mesaj otomatik birleştirildi:
1 sene mezuna bıraktım hocam. Kafam 1 sene mezuna bırakınca bastı. Geçen sene 3k geldi fakat istediğim ünideki tıp gelmiyordu. Hedefim ilk 50'ye girmek.
Beni şimdi iyi dinle ayt kimya biyoloji ve fiziğe geçen haftaya kadar 1 kitaptan açıp bakmadım şuan fiziği bitirdim kimya ve biyoloji de %60 larda tamamladım netler matematik 30 civarı fizik 9-11 kimya 6-7 biyoloji 7-8 üstün zekaya sahip değilim atacağım şeyleri yapıyorsun sakin kal öncelikle kendin için çalıştığını unutma bu bir motivasyon konuşması değil sadece çevremdeki aptalların girdiği tribe girmeni istemiyorum 13 gün var sana %100 performanslı bir sistem anlatıyorum öncelikle günlük 6 saat çalışacaksın 4 saat ders dinleme 2 saat soru çözme kalan süre de ders çalışma ne istiyorsan yap. aşağıda verdiğim dersleri günlük 4 saat ders dinle kalan 2 saatte bu siteden kendine test oluştur ve çöz bu https://ogmmateryal.eba.gov.tr/soru-bankasi siteden çözmen çok önemli çünkü direk ösymnin soruları . Dersleri de buradan dinleyip anlamama ihtimalin yok aptala anlatır gibi anlatıyorlar sakin kal dostum başarırsın kendine güven. Şimdi çok geç artık diye bırakmanın anlamı yok. Elinden gelenin en iyisini yap.

Sağol dostum . Şu an saat 5 kalkıp başlasam 11’de bitiyor sana 2 sorum var.

1-Her gün her dersten bir video mu ? Sen nasıl bi yol izliyorsun

2- Videodan sonra mı soru çözümü yapıyorsun tüm dersler izledikten sonra mı?

2 haftada ayt bitmez.
Olm ben sıfırım demedim ki.

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Kusura bakmayın hocam. 20-27 arası neti AYT'de mi yapıyorsunu yoksa TYT mi ?
Matematik AYT 20-27 arası. Endemik denemesine girdim AYT 25 geldi mesela ki endemik zor sayılan bi yayın

Endemik denemesinde Mat 25 geldi

Zechion

80+ Silver
Hemen bir formül defteri oluşturmanızı öneririm.
Her gün deneme çözün, yanlış yaptığınız konu ve soru tipleri üzerine o gün abanın.
Yapamadığınız soruları teker teker defterinize yapıştırıp, doğru yapılışını bulunca yanına notlar alınız ve ona hep bakın.
Bu sınav bir bilgiden daha çok yanlışları düzeltme sınavı. Yanlışları düzelterek ilerlemek gerekiyor.

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
AYT'de çok fazla formül var. TYT öyle değil.
tytdede çok soru çeşidi var hocam öyle sorular gelirki patlarsın ama en azından aytde formülü görsen yaparsın(yüzde 80ini felan) ben böyle düşünüyorum ama sizin netiniz benden iyi benden daha mantıklı çalışıyorsunuz o yüzden bir şey diyemiyorum :D

Serefcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Şerefcan Yilmaz
Sağol dostum . Şu an saat 5 kalkıp başlasam 11’de bitiyor sana 2 sorum var.

1-Her gün her dersten bir video mu ? Sen nasıl bi yol izliyorsun

2- Videodan sonra mı soru çözümü yapıyorsun tüm dersler izledikten sonra mı?

Olm ben sıfırım demedim ki.
Şu zechion denen arkadaştan uzak dur öncelikle 2 haftada tyt çalışsın o ilk 50 ye girerse tebrikler.

Dostum örneğin neyde eksiksin kimya da gazlar hepsini baştan sona al 1.75x e gazları izle ardındn attığım siteye gir test oluştur çöz soru çözümlerini izle kimya dan günde 1-2 konu bitir sıfır olmadığın için söylüyorum. tek ders çalışmanı öneririm günde. Sıkılırsan kafana göre plan yap bugün gazlar + fizik statik bitecek de örneğin sorularını çöz sonra . şuan bunun için zamanın var bütün videoları yetiştirirsin soru da çözersin ve zamanın kalıyor merak etme sadece başla ve bitir sonrası sınavda yapabileceğin. Moralini bozma hayattaki gayesi 1 sınavdan ibaret olanlar fazla başarılı olamaz sen devam yapabileceğinin en iyisini yap sakinliğini koru.

Zechion

80+ Silver
tytdede çok soru çeşidi var hocam öyle sorular gelirki patlarsın ama en azından aytde formülü görsen yaparsın(yüzde 80ini felan) ben böyle düşünüyorum
Hocam TYT kötü gelse tek başına AYT ile bir 4 seneliğe giremez. TYT iyi gelirse bare 2 senelik şansı olur. He 2 senelik iyi midir derseniz pek iyi değil.

Şu zechion denen arkadaştan uzak dur öncelikle 2 haftada tyt çalışsın o ilk 50 ye girerse tebrikler.
Derken ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
tytdede çok soru çeşidi var hocam öyle sorular gelirki patlarsın ama en azından aytde formülü görsen yaparsın(yüzde 80ini felan) ben böyle düşünüyorum ama sizin netiniz benden iyi benden daha mantıklı çalışıyorsunuz o yüzden bir şey diyemiyorum :D
Sen ne durumdasın net olarak

Leonidax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Hocam TYT kötü gelse tek başına AYT ile bir 4 seneliğe giremez. TYT iyi gelirse bare 2 senelik şansı olur. He 2 senelik iyi midir derseniz pek iyi değil.
herkesin hakkından hayırlısı gelsin ya bende ilk senede bi 30 40 bin yapayım yazıcam ya

Zechion

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
921,366
Üyeler
142,899