Neler Yeni

Ana Konu YKS Sonuçları Açıklandı!

Beren

80+ Gold
öptik yayınlandı mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ağa bu ne böyle tarih 1 de 8d 2y bekliyordum 4d 6y çıktı bunelan çok emindim tarihi 2 senedir fullemiştim
Ben çok aptallik yaptım sinavda
Esit ağırlık sozel kisminda normalde 23 d 1 y edebiyat ve 9d 1y tarih gelecekken değiştirdim son dakika bi kaç tane soru ve sonuc olarak 21 d 3y edebiyat ve 8d 2y tarih geldi 😢

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
beyler bende kaydırma yapmıslar sıralama yerinde tc kimlik numaram yazıyor

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,170
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben çok aptallik yaptım sinavda
Esit ağırlık sozel kisminda normalde 23 d 1 y edebiyat ve 9d 1y tarih gelecekken değiştirdim son dakika bi kaç tane soru ve sonuc olarak 21 d 3y edebiyat ve 8d 2y tarih geldi 😢
İyi yapmışsın, aynı netlerle ve OBP ile geçen senelere göre nasıl bir sonuç geliyor baktın mı?

bwNN

80+ Silver
Seneye bende bu sonuç duygusunu tadacağım. Umarım üzgün bir sonuç olmaz mutlu olurum. Hepinize hayırlı olsun.

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
YKS'de birinci olsan ne olacak. Türkiye üniversite çöplüğü olmuş. Okullarda ne adam akıllı akademisyen nede gerekli ekipman var. Torpili olan yada sadece iyi ingilizce biliyor diye bir çok bölümde vasıfsız akademisyen adayı dolu oldu. Kazananların çoğu tahmin ediyorum ki; erasmusla kaçıp geri gelmeme derdindedir. Haklı olarak. Umarım herkes erasmusla gider kurtulur.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,170
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
YKS'de birinci olsan ne olacak. Türkiye üniversite çöplüğü olmuş. Okullarda ne adam akıllı akademisyen nede gerekli ekipman var. Torpili olan yada sadece iyi ingilizce biliyor diye bir çok bölümde vasıfsız akademisyen adayı dolu oldu. Kazananların çoğu tahmin ediyorum ki; erasmusla kaçıp geri gelmeme derdindedir. Haklı olarak. Umarım herkes erasmusla gider kurtulur.
Alakası bile yok.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,953
İsim
Abdullah Aydoğdu
Puanlar yükselmesine rağmen sıralamalar kötüye gitmiş diye duydum bir arkadaştan.

• Beğen
Reaksiyonlar: Erai
Top Bottom