Neler Yeni

YKS yaklaşıyor gelin biraz konuşalım

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
ben 11 sayısalım 12 ye geçeceğim diğer sayısallar bana yaşadığınız süreçleri, zorlukları, ne yaptığınızı anlatır mısınız

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Tyt 90 civarı geliyo genelde, fen ve sos denemeden denemeye değişiyor ama Türkçe genelde 8-9 yanlış geliyor, mat 30-35 arası geliyor
Ayt 50-60 arası geliyor, Mat genelde 30 üstü geliyor, fende ise kimya genelde 1-3 yanlış, biyoloji 2-3 yanlış, fizik 3-6 yanlış arası gidip geliyor,
Hedefte tyt 100-110 net, ayt 65+ yapmak var

milenix

80+ Gold
Yoh konuşmayalım

Squex

80+ Silver
ben 11 sayısalım 12 ye geçeceğim diğer sayısallar bana yaşadığınız süreçleri, zorlukları, ne yaptığınızı anlatır mısınız
Bu yaz kesinlikle BAK KESİNLİKLE tytyi hallet. Yoksa 12de hem tyt hem ayt zor oluyor. Bizim için 12nin yarısının olmaması işimizi kolaylaştırdı genel olarak(benim için kötü oldu konuları bitirmiştim). İnternette kamplar olacak tyt için youtuberların kamp kitaplarını alıp videolar ile gün gün çalışacaksın. Eğer yazın tytyi halledersen inan çok daha rahat bir süreç geçireceksin. TYTde kendine güvendiğin zaman tytde başlayacaksın branş denemeleri çözmeye. Yanlış yaptığın konular ile alakalı soru çözeceksin ve bir yandan ayt başlayacaksın.
12 olarak sana verebileceğim tavsiye budur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
Hocam TYT matematiği ve mümkünse feni bu yaz aradan çıkar, 11den de ne kadar az eksikle geçersen kârdır. 12 matematike türev-integrale kadar önün açık, bence türev integralde eğlenceli ancak gerçekten şık soruları olan konular. 11i eksiksiz geçmen çok önemli türevle integralle organikle uğraşırken.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam TYT matematiği ve mümkünse feni bu yaz aradan çıkar, 11den de ne kadar az eksikle geçersen kârdır. 12 matematike türev-integrale kadar önün açık, bence türev integralde eğlenceli ancak gerçekten şık soruları olan konular. 11i eksiksiz geçmen çok önemli türevle integralle organikle uğraşırken.
Tabii bizde işe yaramadı ben martta bitirecek şekilde programımda ilerliyordum tek modern fizik ve organik kimya kalmıştı konular kaldırıldı falan. Dediğim gibi 12yi 12de halledersin ancak 12. sınıfın başlayacağı güne kadar TYT adına sağlam bir temel atmaya bak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tyt 90 civarı geliyo genelde, fen ve sos denemeden denemeye değişiyor ama Türkçe genelde 8-9 yanlış geliyor, mat 30-35 arası geliyor
Ayt 50-60 arası geliyor, Mat genelde 30 üstü geliyor, fende ise kimya genelde 1-3 yanlış, biyoloji 2-3 yanlış, fizik 3-6 yanlış arası gidip geliyor,
Hedefte tyt 100-110 net, ayt 65+ yapmak var
Gayet güzel hocam, iyi çalışmalar. Bence Türkçeyi de toparlarsınız.

Mert

80+ Silver
Süper gidiyor, hiç çalışmıyorum, tıp gelir mi?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Berat fatih

Receb İvedik

80+ Bronze
umarım hepinizin gönlüne göre olur dostlarım 🙏

bwNN

80+ Silver
Bu yil acikcasi cok buyuk salaklik yaptım ilk donem calismadim desem yeridir on bes tatilde sıkı calistim tyt netini yukseltip ayt gececektim sonra deprem olunca haliyle saldim mersinde olmama rağmen beni kotu etkiledi Allah bilir deprem bolgesininde olsam ne olmustu saldikdan sonra birdaha calisamadim ve bu yılı çöpe attim pismanim ama olan oldu

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
0 hazırlık ile deneyeceğim.
Zaten Üni1im.Denemek amaçlı giriyorum.Ama en az 300k filan yaparım gibime geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,128
Üyeler
141,668
Son üye
miragedustll
Top Bottom