Neler Yeni

YKS yaklaşıyor gelin biraz konuşalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
Evet YKSye de çok az kaldı. Süreç nasıl gidiyor? Gelin biraz sohbet edelim.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
5 yıldır salıyorum sonum hayrola sadece deneme atıyorum ayt biyolojide max 4 netim çıkıyor ayt matta 8 net

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5 yıldır salıyorum sonum hayrola sadece deneme atıyorum ayt biyolojide max 4 netim çıkıyor ayt matta 8 net
hocam ayt biyolojiyi aslında belli başlı konularla çok rahat yukarı çekersin ya. matematik biraz daha uzun çalışma işi ancak biyoloji sözele kayıyor bence kalan sürede 8-9 net en azında mümkün.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam ayt biyolojiyi aslında belli başlı konularla çok rahat yukarı çekersin ya. matematik biraz daha uzun çalışma işi ancak biyoloji sözele kayıyor bence kalan sürede 8-9 net en azında mümkün.
yok be coronanın ilk çıktığı zamanlar sorular güzeldi o sene çalışamamıştım önceki sene adamlar ayrıntının ayrıntısını sordu tam aydınlık evre gibi bi soru vardı moralimi bozmuştu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde bilgiler sürekli bende birbirine giriyor ondan dolayı deneme atmak bana mantıklı geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok be coronanın ilk çıktığı zamanlar sorular güzeldi o sene çalışamamıştım önceki sene adamlar ayrıntının ayrıntısını sordu tam aydınlık evre gibi bi soru vardı moralimi bozmuştu.

birde bilgiler sürekli bende birbirine giriyor ondan dolayı deneme atmak bana mantıklı geliyor.
hocam 4 net yapıyorsanız belli ki bir konu eksiği var ortada. konuya tam olarak hakim olmadıktan sonra deneme işe yarıyor mu ki?

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam 4 net yapıyorsanız belli ki bir konu eksiği var ortada. konuya tam olarak hakim olmadıktan sonra deneme işe yarıyor mu ki?
sende durumlar nasıl ? bilmiyorum konu eksiğim yok zaten konular ezberimde ama ayrıntılı sorular var biyolojide veya sen sayısalcıysan sende durumlar nasıl. Yıllardır girip çıkıyorum öyle 5 yıldır sürekli çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
TYT'de sıkıntım yok, 80-90 arası gidip geliyor netlerim. Son denemede 93'e çıkabildim. Aksi bir durum olmazsa ÖSYM sınavında 95-100 arası yapabileceğimi düşünüyorum. AYT tarafında işler böyle değil maalesef. AYT netlerim 45-55 arasında geziyor. Fenim çok düşük kalıyor. Matematikte en az 27-30 net getiriyorum fakat fende 25'i geçemiyorum. Asıl sıkıntı biyoloji, onun için de çalışıyorum bayağı. Umarım ÖSYM sınavında 65-75 seviyesine çıkarabilirim bunu.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Evet YKSye de çok az kaldı. Süreç nasıl gidiyor? Gelin biraz sohbet edelim.
Eşit ağırlıktan gireceğim.
TYT 70-75
AYT de 45-50 bandında olacak gibi.
60-100K aralığında istediğim bölüm. Geometri neti çıkarsam bir şeyler olur aslında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Yiğit Can Kocaman
sende durumlar nasıl ? bilmiyorum konu eksiğim yok zaten konular ezberimde ama ayrıntılı sorular var biyolojide veya sen sayısalcıysan sende durumlar nasıl. Yıllardır girip çıkıyorum öyle 5 yıldır sürekli çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın.
TYTyi ben 100-110 arasına çektim MSÜde de beklediğim netleri elde ettim. AYT netlerim daha son 3-4 denemedir 70i geçmeye başladı. Benim de kimya biraz sıkıntılı. Elektrokimya ve organik giriş kısmına çalışıyorum 2 gündür.

Eşit ağırlıktan gireceğim.
TYT 70-75
AYT de 45-50 bandında olacak gibi.
60-100K aralığında istediğim bölüm. Geometri neti çıkarsam bir şeyler olur aslında.
Geometride katı cisim gibi bir tık daha kolay konulara bakın olmadı. TYT AYT toplamda 2-3 net ediyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,086
Üyeler
141,668
Son üye
miragedustll
Top Bottom