Neler Yeni

YKS yaklaşıyor gelin biraz konuşalım

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Beyler çalışın yuksek alın bana daha 2 sene var seneye baslıcam calısmaya yazılımcılık düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Yiğit Can Kocaman
Beyler çalışın yuksek alın bana daha 2 sene var seneye baslıcam calısmaya yazılımcılık düşünüyorum.
çalışıyoruz hocam, olduğu kadar. 2 sene de gayet uzun bir süre. ben 1. sınıfın 2. döneminde düzenli çalışmaya anca başlamıştım.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,296
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
TYTyi ben 100-110 arasına çektim MSÜde de beklediğim netleri elde ettim. AYT netlerim daha son 3-4 denemedir 70i geçmeye başladı. Benim de kimya biraz sıkıntılı. Elektrokimya ve organik giriş kısmına çalışıyorum 2 gündür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geometride katı cisim gibi bir tık daha kolay konulara bakın olmadı. TYT AYT toplamda 2-3 net ediyor.
Bakacağım hocam. Netlerim 60K civarına yetiyor gibi.

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
çalışıyoruz hocam, olduğu kadar. 2 sene de gayet uzun bir süre. ben 1. sınıfın 2. döneminde düzenli çalışmaya anca başlamıştım.
ben hiç çalışmıyom
şuan onume koy hepsini sallarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Yiğit Can Kocaman
TYT'de sıkıntım yok, 80-90 arası gidip geliyor netlerim. Son denemede 93'e çıkabildim. Aksi bir durum olmazsa ÖSYM sınavında 95-100 arası yapabileceğimi düşünüyorum. AYT tarafında işler böyle değil maalesef. AYT netlerim 45-55 arasında geziyor. Fenim çok düşük kalıyor. Matematikte en az 27-30 net getiriyorum fakat fende 25'i geçemiyorum. Asıl sıkıntı biyoloji, onun için de çalışıyorum bayağı. Umarım ÖSYM sınavında 65-75 seviyesine çıkarabilirim bunu.
Gayet güzel bence çıkarırsınız. ÖSYM fenleri genelde abartı olmuyor. Denem netlerinizin üzerine koyacağınıza eminim gerçek sınavda.

ben hiç çalışmıyom
şuan onume koy hepsini sallarım.

yanlış mesaja cevap verdim pardon

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
Taha Efe
Evet YKSye de çok az kaldı. Süreç nasıl gidiyor? Gelin biraz sohbet edelim.
Tercih döneminde yanınızdayım. Sorularınız olursa alırım

Onun dışında size tek tavsiyem ya Matematiğiniz iyi olsun ya Matematiğiniz iyi olsun Mat netleri çok cabuk öne geciriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Yiğit Can Kocaman

Onun dışında size tek tavsiyem ya Matematiğiniz iyi olsun ya Matematiğiniz iyi olsun Mat netleri çok cabuk öne geciriyor.
Matematiğime güveniyorum ya. 35 üstü geliyor TYT AYT netlerim de matematik adına. Sadece denemeye bıraktım artık matematiği zaten.

Ayrıca çok teşekkürler.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,053
İsim
Taha Efe
Matematiğime güveniyorum ya. 35 üstü geliyor TYT AYT netlerim de matematik adına. Sadece denemeye bıraktım artık matematiği zaten.

Ayrıca çok teşekkürler.
35 Üstüyse 2 Rekat Sükür namazı kıl derim Herkeze nasip olmaran bir orandır.

Ozaman tek tavsiyem paragraf cözmek olur arada birde dil bilgisi cöz aynen devammm :cool:

kaan07

80+ Bronze
ben bu sene girmiyorum ama benden büyükler için bir sorum olacak. tyt geometriyi nasıl hallettiniz? ben 10 soruda en fazla 2 veya 3 işaretleyebiliyorum. hangi kaynaklardan ilerlemem gerek ve nasıl bir süreç ilerletmeliyim?

ben bu sene girmiyorum ama benden büyükler için bir sorum olacak. tyt geometriyi nasıl hallettiniz? ben 10 soruda en fazla 2 veya 3 işaretleyebiliyorum. hangi kaynaklardan ilerlemem gerek ve nasıl bir süreç ilerletmeliyim?
geometri kuralları olarak az çok bir şeyler biliyorum ama yeni nesil sorulara gelince neyi nerede kullanacağıma şaşıyorum

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
M.S.C
Haziranda bende çalışmaya başlayacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Yiğit Can Kocaman
35 Üstüyse 2 Rekat Sükür namazı kıl derim Herkeze nasip olmaran bir orandır.

Ozaman tek tavsiyem paragraf cözmek olur arada birde dil bilgisi cöz aynen devammm :cool:
Netler yolunda valla abim teşekkürler. Her gün her şeyi eşit tutacak şekilde deneme çözüyorum artık. Elimizden geleni yapıyoruz.

geometri kuralları olarak az çok bir şeyler biliyorum ama yeni nesil sorulara gelince neyi nerede kullanacağıma şaşıyorum
Geometri kural ve deneyim esaslı. Mevzu soru görmek, geometride konuyu öğrendiğinde soru bankası çözmeden önce bir tane soru çözüm videosu izle. Ben Karekökün TYT ve AYT geometrisini, Orijinalin Geometri kitabını(içinde TYT ve AYT karışık) bitirdim ama genel anlamda bana en çok şey katan denemeler oldu. Sınavların bittiyse eşlik benzeliği başa alarak başla konu anlatımıyla derim, üzerine soru çözüm videosuyla panik havasını atar yaz sonuna kadar 1 kaynak eritirsen mis gibi. Sene içinde gireceğin denemelerle ve düzenli gündelik sorularla gereken tüm pratiği kazanırsın.

kaan07

80+ Bronze
Geometri kural ve deneyim esaslı. Mevzu soru görmek, geometride konuyu öğrendiğinde soru bankası çözmeden önce bir tane soru çözüm videosu izle. Ben Karekökün TYT ve AYT geometrisini, Orijinalin Geometri kitabını(içinde TYT ve AYT karışık) bitirdim ama genel anlamda bana en çok şey katan denemeler oldu. Sınavların bittiyse eşlik benzeliği başa alarak başla konu anlatımıyla derim, üzerine soru çözüm videosuyla panik havasını atar yaz sonuna kadar 1 kaynak eritirsen mis gibi. Sene içinde gireceğin denemelerle ve düzenli gündelik sorularla gereken tüm pratiği kazanırsın.
Daha sınavlarım bitmedi zaten bitince 11deki eksiklerimi kapatıp direkt geometriye hızlı bir şekilde başlayacağım. Kitap isimleri ve öneriler için teşekkür ederim

Top Bottom