Neler Yeni

YKS'de İyi Sıralama Yapsaydınız Hangi Bölümü Tercih Ederdiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Yiğit Can Kocaman
Peki hocam lütfen bana realist olun kalan sürede 40 net mümkün mü? 25 Türkçe 15 sosyal yapacağım.
hocam dediğim gibi bana sorsanız açık konuşayım 40 net için ben bi çalışma gerektiğini düşünmüyorum. matematikte de anne 30 yaşında çocuk 10 yaşında anne çocuğu kaç yaşında doğurmuştur tarzı sorular bile çıkıyor bakmamanız sizin kaybınıza olur. kalan sürede evet 40 net rahatlıkla mümkün, zaten ortalama olarak yukarıda bedava net olan soruları size çıkardım orası bile 40-45 civarı ediyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hocam biraz konu dışı olacak ama sınava 1 hafta var benim hedefim tyt'de 40 net yapmak sıfırdan yapılır mı? (Hedefim 900k tyt'de)

TYT için baz alacak olursak evet mümkün.

Öncelikle Türkçe dil bilgisini genel tekrar videoları izleyerek ve soru çözerek tamamlayabilirsin. Bu dediğim ara vermeden yaklaşık 14 saat sürecektir. Eğer kendini zorlarsan bir günde yapılabilir.

Matematikte çok çıtır sorular oluyor. Onlar için de az buz matematik seviyesi yeterli olacaktır.

Sosyal için felsefe ve din kültüründen kavram çalışması yaparak rahat +8 net kazanabilirsin. Sınavdan bir gün önce YouTube üzerinden sınavda çıkabilecek coğrafya sorularına bakarsan iyi olur.

Fen için de çalışmana gerek yok, sınavdan bir gün önce yine çıkabilecek sorulara baksan kafi.

En yakın zamanda 10'lu veya 5'li pek fark etmez farklı yayınlardan en az 15 adet olacak şekilde deneme sınavı alıp çözmen gerekiyor dostum.

Tamamen sıfır olduğunu ve OBP'nin de 50 olduğunu varsayarak geçen seneye göre hesaplama yapacağım.

Türkçe'den yaklaşık 25 net çıkarırsın.
Sosyalden yaklaşık 12 net çıkarırsın.
Matematikten yaklaşık 5 net çıkarırsın.
Fenden hiç net çıkarmadığını varsayıyorum.

Boş umut vermeyi sevmem, dediklerimi bir hafta içerisinde çok rahat yapabilirsin.

Ekran görüntüsü 2024-05-31 231643.png

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
AbdulRezzak
TYT için baz alacak olursak evet mümkün.

Öncelikle Türkçe dil bilgisini genel tekrar videoları izleyerek ve soru çözerek tamamlayabilirsin. Bu dediğim ara vermeden yaklaşık 14 saat sürecektir. Eğer kendini zorlarsan bir günde yapılabilir.

Matematikte çok çıtır sorular oluyor. Onlar için de az buz matematik seviyesi yeterli olacaktır.

Sosyal için felsefe ve din kültüründen kavram çalışması yaparak rahat +8 net kazanabilirsin. Sınavdan bir gün önce YouTube üzerinden sınavda çıkabilecek coğrafya sorularına bakarsan iyi olur.

Fen için de çalışmana gerek yok, sınavdan bir gün önce yine çıkabilecek sorulara baksan kafi.

En yakın zamanda 10'lu veya 5'li pek fark etmez farklı yayınlardan en az 15 adet olacak şekilde deneme sınavı alıp çözmen gerekiyor dostum.

Tamamen sıfır olduğunu ve OBP'nin de 50 olduğunu varsayarak geçen seneye göre hesaplama yapacağım.

Türkçe'den yaklaşık 25 net çıkarırsın.
Sosyalden yaklaşık 12 net çıkarırsın.
Matematikten yaklaşık 5 net çıkarırsın.
Fenden hiç net çıkarmadığını varsayıyorum.

Boş umut vermeyi sevmem, dediklerimi bir hafta içerisinde çok rahat yapabilirsin.

Alıntıyı görüntüle
Hocam peki 40 net ile 2024'te 900k gelir mi sizce?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Canta Yayini
Peki hocam lütfen bana realist olun kalan sürede 40 net mümkün mü? 25 Türkçe 15 sosyal yapacağım.
Bunu başkalarına sormak yerine cevabı kendinde aramalısın hatta böyle bir hedefin varsa forumlarda bunu araştıracağına 2-3 ders videosu vb. dinlesen daha faydalı olur senin için. Kolay gelsin.

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
AbdulRezzak

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit