Neler Yeni

Yüksek kaliteli kulaklık önerisi lazım

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
Arkadaşlar merhaba bana hem oyunda hemde müzik için kaliteli ses veren bir kulaklık lazım bütçem 3000e kadar çıkabilirim eğer değecek bir model olursa biraz daha üste ekleyebilirim kulaklığı hem telefonda hemde bilgisayarda kullanıcam ağırlıklı olarak bilgisayar tabi fps ve hikayeli oyunlar oynuyorum müzikte dinliyorum hem kablolu hem kablosuz kullanabilen model olursa çok iyi olur tak çıkart tarzı arctis prime önerdiler ama pek kafama yatmadı anfi ile daha iyi ses alınıyormuş ve kablosuz değil anakartım msi b550 gaming edge ses yongası nasıl performans verir bilmiyorum

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,772
İsim
Oğuz Oğuz

Kendim hem oyun hem de müzikte kullanıyorum.
Hi-Fi müzik destekliyor.
YouTube Hi-Fi testi yaptığımda arkadaki bütün sesleri duydum.
Bu kulaklık sanal 7.1 desfekliyor.

Gerçek 7.1 istiyor iseniz;

Vision

80+

Hi-Fi müzik destekliyor.

Youtube'den hifi testi yapılmaz ki

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,772
İsim
Oğuz Oğuz
Youtube'den hifi testi yapılmaz ki
Aslında yanlış olduğunu biliyorum. Hatta kablosuzda bile yapılmaz ama gerçekten temiz ses veriyor. Zaten gerçek hiFi kulaklıklara bakmıştım 2019’da falan 10k idi. Şuan olmuştur 20-30k.

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hi-Fi müzik destekliyor.

Aralarında fiyat farkıda varmış 2side güzel modeller gibi duruyor 7.1 çok fark eder mi? ? Değermi yani farka Önemli olan bende ses kalitesi ve uzun ömürlülük ön planda

Vision

80+
Aslında yanlış olduğunu biliyorum. Hatta kablosuzda bile yapılmaz ama gerçekten temiz ses veriyor. Zaten gerçek hiFi kulaklıklara bakmıştım 2019’da falan 10k idi. Şuan olmuştur 20-30k.
Sürekli dinlediğiniz bir şarkıyı Deezer veya tidal ile dinleyince farkı anlıyorsunuz. Bluetooth kulaklıkların bir sınırı var evet ama farkı hissedersiniz yine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aralarında fiyat farkıda varmış 2side güzel modeller gibi duruyor 7.1 çok fark eder mi? ? Değermi yani farka Önemli olan bende ses kalitesi ve uzun ömürlülük ön planda
Delta'nın zamanla derisi soyuluyor.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,772
İsim
Oğuz Oğuz
7.1 olanın içinde 7 tane hoparlör çıkışı var. İlla sanal olana göre daha güzeldir ama kullanan arkadaşlardan büyük bir kulaklık olduğunu duymuştum. Bendeki model ise daha compact. Hem dışarda hem evde dinlerim derseniz bendeki daha iyi. Ama evde oyun için ise diğeri. Ama bendeki kablosuz iken 7.1 olan ses kaybı olmasın diye kablolu olması lazımdı.

Sürekli dinlediğiniz bir şarkıyı Deezer veya tidal ile dinleyince farkı anlıyorsunuz. Bluetooth kulaklıkların bir sınırı var evet ama farkı hissedersiniz yine.

Delta'nın zamanla derisi soyuluyor.
Senheiser Momentum True Wireless 1 ve 2 ile Tidal’dan dinledim. Arada uçurum var ama şuan kullandığım kulaklığında çok temiz ses verdiğini belirtmek istedim.

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7.1 olanın içinde 7 tane hoparlör çıkışı var. İlla sanal olana göre daha güzeldir ama kullanan arkadaşlardan büyük bir kulaklık olduğunu duymuştum. Bendeki model ise daha compact. Hem dışarda hem evde dinlerim derseniz bendeki daha iyi. Ama evde oyun için ise diğeri. Ama bendeki kablosuz iken 7.1 olan ses kaybı olmasın diye kablolu olması lazımdı.

Senheiser Momentum True Wireless 1 ve 2 ile Tidal’dan dinledim. Arada uçurum var ama şuan kullandığım kulaklığında çok temiz ses verdiğini belirtmek istedim.
2si arasında bir araştırma yapıp karar vereyim o zaman delta gerçekten büyük duruyor dışarda kullanmıcam tabikide genede baya devasa gibi duruyor fotoğraflarda

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,772
İsim
Oğuz Oğuz
2si arasında bir araştırma yapıp karar vereyim o zaman delta gerçekten büyük duruyor dışarda kullanmıcam tabikide genede baya devasa gibi duruyor fotoğraflarda
Hem kablosuz hem de güzel ses veren delta s var ama mikrofonu kötü diyorlar.
(KABLOSUZ DEĞİLMİŞ)

Son düzenleme:

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
Hem kablosuz hem de güzel ses veren delta s var ama mikrofonu kötü diyorlar.
Mikrofon orta kalite olsa yeter çokta Mikrofon kullanan biri değilim gözümü korkutan boyutu ve ağırlığı konfor çok daha önemli

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,772
İsim
Oğuz Oğuz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,603